Home » Voorspellingen

Voorspellingen

Puntenoverzicht van :

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Flierp Testuser Portugal Nederland
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleEngelandOostenrijk21105050
ApouleNoorwegenNoord-Ierland124150100
BpouleSpanjeFinland204125125
BpouleDuitslandDenemarken214025150
CpoulePortugalZwitserland31220150
CpouleNederlandZweden21110150
DpouleBelgiëIJsland12110150
DpouleFrankrijkItalië22510150
Ronde 2
ApouleOostenrijkNoord-Ierland11200150
ApouleEngelandNoorwegen218025175
BpouleDenemarkenFinland301025200
BpouleDuitslandSpanje34200200
CpouleZwedenZwitserland212150250
CpouleNederlandPortugal23320250
DpouleItaliëIJsland30110250
DpouleFrankrijkBelgië212150300
Ronde 3
ApouleOostenrijkNoorwegen12100300
ApouleNoord-IerlandEngeland030525325
BpouleDenemarkenSpanje230125350
BpouleFinlandDuitsland11030350
CpouleZwedenPortugal315035385
CpouleZwitserlandNederland141450435
DpouleItaliëBelgië31010435
DpouleIJslandFrankrijk12110435
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartEngelandDuitsland212150485
ZkwartSpanjeNoord-Ierland312025510
ZkwartNederlandFrankrijk11100510
ZkwartItaliëZweden00100510
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveEngelandNederland23400510
ZhalveSpanjeItalië12210510
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleNederlandItalië102125535
 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Engeland25 Noord-Ierland Noorwegen25 Oostenrijk50585
B Spanje Duitsland Denemarken25 Finland2550635
C Nederland Zweden Portugal Zwitserland0635
D Italië Frankrijk IJsland25 België25660
VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Vivianne Miedema0660
Welk land scoort de meeste goals : Italië0660
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : IJsland0660
Welk land levert de topscorer van het EK : Frankrijk0660
Welk land wint de Fair Play Trofee : Oostenrijk0660
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Denemarken0660
Welk land wint het EK : Nederland0660
Welk land wordt verliezend finalist : Engeland0660
Hoeveel gele kaarten op het EK : 680660
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 40660
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penalties) : 1110660
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 110660