Home » Voorspellingen

Voorspellingen

Puntenoverzicht van :

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
ThaSpy112 Argentinië Argentinië
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleQatarEcuador2102100100
BpouleEngelandIran316225125
ApouleSenegalNederland040225150
BpouleVerenigde StatenWales111150200
CpouleArgentiniëSaudi-Arabië40120200
DpouleDenemarkenTunesië21000200
CpouleMexicoPolen20000200
DpouleFrankrijkAustralië204125225
FpouleMarokkoKroatië13000225
EpouleDuitslandJapan31120225
EpouleSpanjeCosta Rica417025250
FpouleBelgiëCanada311025275
GpouleZwitserlandKameroen11100275
HpouleUruguayZuid-Korea41000275
HpoulePortugalGhana303225300
GpouleBraziliëServië302025325
Ronde 2
BpouleWalesIran22020325
ApouleQatarSenegal21130325
ApouleNederlandEcuador31110325
BpouleEngelandVerenigde Staten20000325
DpouleTunesiëAustralië11010325
CpoulePolenSaudi-Arabië22200325
DpouleFrankrijkDenemarken22210325
CpouleArgentiniëMexico312035360
EpouleJapanCosta Rica21010360
FpouleBelgiëMarokko30020360
FpouleKroatiëCanada214125385
EpouleSpanjeDuitsland12110385
GpouleKameroenServië21330385
HpouleZuid-KoreaGhana21230385
GpouleBraziliëZwitserland311025410
HpoulePortugalUruguay23200410
Ronde 3
ApouleEcuadorSenegal22120410
ApouleNederlandQatar302025435
BpouleWalesEngeland230325460
BpouleIranVerenigde Staten120125485
CpoulePolenArgentinië14
CpouleSaudi-ArabiëMexico13
DpouleAustraliëDenemarken23
DpouleTunesiëFrankrijk12
EpouleJapanSpanje12
EpouleCosta RicaDuitsland03
FpouleKroatiëBelgië12
FpouleCanadaMarokko22
GpouleServiëZwitserland11
GpouleKameroenBrazilië12
HpouleGhanaUruguay03
HpouleZuid-KoreaPortugal23
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteNederlandVerenigde Staten31
ZachtsteArgentiniëDenemarken31
ZachtsteFrankrijkMexico21
ZachtsteEngelandQatar30
ZachtsteDuitslandKroatië32
ZachtsteBraziliëPortugal22
ZachtsteBelgiëSpanje21
ZachtsteUruguayKameroen30
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartDuitslandBrazilië22
ZkwartNederlandArgentinië23
ZkwartBelgiëUruguay13
ZkwartEngelandFrankrijk22
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveArgentiniëBrazilië31
ZhalveFrankrijkUruguay13
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZtroostBraziliëFrankrijk21
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleArgentiniëUruguay32
Argentinië
 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Nederland25 Qatar Ecuador25 Senegal50535
B Engeland25 Verenigde Staten25 Wales Iran50585
C Argentinië Mexico Polen Saudi-Arabië0585
D Frankrijk25 Denemarken Tunesië Australië25610
E Duitsland Spanje Japan Costa Rica0610
F België Kroatië Canada Marokko0610
G Brazilië25 Kameroen Zwitserland Servië2550660
H Uruguay Portugal Zuid-Korea25 Ghana25685
VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Memphis Depay0685
Welk land scoort de meeste goals : Argentinië0685
Welk land wordt WK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Senegal0685
Welk land levert de topscorer van het WK : Argentinië0685
Welk land wint de Fair Play Trofee : Kameroen0685
Welk land levert de beste speler van het toernooi (Fifa bepaalt) : Argentinië0685
Welk land wint het WK : Argentinië0685
Welk land wordt verliezend finalist : Uruguay0685
Hoeveel gele kaarten op het WK : 2560685
Hoeveel rode kaarten op het WK (inclusief 2x geel) : 320685
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het WK (exclusief penalties) : 1920685
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 160685