Home » Voorspellingen

Voorspellingen

Puntenoverzicht van :

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
ThaSpy112 Nederland Denemarken
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleEngelandOostenrijk1010100100
ApouleNoorwegenNoord-Ierland204150150
BpouleSpanjeFinland304125175
BpouleDuitslandDenemarken01400175
CpoulePortugalZwitserland12220175
CpouleNederlandZweden13110175
DpouleBelgiëIJsland111150225
DpouleFrankrijkItalië22510225
Ronde 2
ApouleOostenrijkNoord-Ierland102025250
ApouleEngelandNoorwegen208025275
BpouleDenemarkenFinland301025300
BpouleDuitslandSpanje01200300
CpouleZwedenZwitserland12210300
CpouleNederlandPortugal13320300
DpouleItaliëIJsland111150350
DpouleFrankrijkBelgië33210350
Ronde 3
ApouleOostenrijkNoorwegen101050400
ApouleNoord-IerlandEngeland20050400
BpouleDenemarkenSpanje30010400
BpouleFinlandDuitsland010325425
CpouleZwedenPortugal12500425
CpouleZwitserlandNederland131435460
DpouleItaliëBelgië11010460
DpouleIJslandFrankrijk441125485
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartEngelandSpanje12210485
ZkwartDenemarkenOostenrijk212025510
ZkwartPortugalFrankrijk301025535
ZkwartBelgiëZwitserland22100535
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveSpanjePortugal11400535
ZhalveDenemarkenBelgië322125560
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinalePortugalDenemarken00210560
 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Engeland25 Oostenrijk25 Noord-Ierland Noorwegen50610
B Denemarken Spanje25 Duitsland Finland2550660
C Portugal Zwitserland Zweden Nederland0660
D Frankrijk25 IJsland België Italië2550710
VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Vivianne Miedema0710
Welk land scoort de meeste goals : Nederland0710
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Noord-Ierland50760
Welk land levert de topscorer van het EK : Nederland0760
Welk land wint de Fair Play Trofee : België50810
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Nederland0810
Welk land wint het EK : Nederland0810
Welk land wordt verliezend finalist : Duitsland50860
Hoeveel gele kaarten op het EK : 200860
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 10860
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penalties) : 860860
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 120860