Home » Voorspellingen

Voorspellingen

Puntenoverzicht van :

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
De Grondlegger Nederland Brazilië
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleQatarEcuador110200
BpouleEngelandIran20622525
ApouleSenegalNederland03023560
BpouleVerenigde StatenWales111150110
CpouleArgentiniëSaudi-Arabië20120110
DpouleDenemarkenTunesië10000110
CpouleMexicoPolen21000110
DpouleFrankrijkAustralië214125135
FpouleMarokkoKroatië110050185
EpouleDuitslandJapan30120185
EpouleSpanjeCosta Rica417050235
FpouleBelgiëCanada101050285
GpouleZwitserlandKameroen00100285
HpouleUruguayZuid-Korea20000285
HpoulePortugalGhana103225310
GpouleBraziliëServië312025335
Ronde 2
BpouleWalesIran10020335
ApouleQatarSenegal121325360
ApouleNederlandEcuador20110360
BpouleEngelandVerenigde Staten110025385
DpouleTunesiëAustralië11010385
CpoulePolenSaudi-Arabië00200385
DpouleFrankrijkDenemarken22210385
CpouleArgentiniëMexico102025410
EpouleJapanCosta Rica11010410
FpouleBelgiëMarokko10020410
FpouleKroatiëCanada104125435
EpouleSpanjeDuitsland21110435
GpouleKameroenServië113325460
HpouleZuid-KoreaGhana122325485
GpouleBraziliëZwitserland211025510
HpoulePortugalUruguay11200510
Ronde 3
ApouleEcuadorSenegal22120510
ApouleNederlandQatar412035545
BpouleWalesEngeland11030545
BpouleIranVerenigde Staten10010545
CpoulePolenArgentinië12
CpouleSaudi-ArabiëMexico11
DpouleAustraliëDenemarken11
DpouleTunesiëFrankrijk12
EpouleJapanSpanje03
EpouleCosta RicaDuitsland02
FpouleKroatiëBelgië10
FpouleCanadaMarokko11
GpouleServiëZwitserland20
GpouleKameroenBrazilië02
HpouleGhanaUruguay11
HpouleZuid-KoreaPortugal02
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteNederlandWales21
ZachtsteArgentiniëDenemarken10
ZachtsteFrankrijkMexico20
ZachtsteEngelandSenegal11
ZachtsteSpanjeBelgië20
ZachtsteBraziliëUruguay21
ZachtsteKroatiëDuitsland11
ZachtstePortugalServië11
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeBrazilië22
ZkwartNederlandArgentinië12
ZkwartDuitslandPortugal00
ZkwartSenegalFrankrijk12
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveArgentiniëBrazilië11
ZhalveFrankrijkPortugal02
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZtroostArgentiniëFrankrijk00
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleBraziliëPortugal20
Brazilië
 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Nederland25 Senegal25 Ecuador25 Qatar25100645
B Engeland25 Wales Iran25 Verenigde Staten50695
C Argentinië Mexico Saudi-Arabië25 Polen25720
D Frankrijk25 Denemarken Australië Tunesië2550770
E Spanje25 Duitsland Costa Rica25 Japan50820
F Kroatië25 België Marokko Canada2550870
G Brazilië25 Servië Kameroen25 Zwitserland50920
H Portugal25 Uruguay Ghana Zuid-Korea25945
VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Cody Gakpo0945
Welk land scoort de meeste goals : Brazilië0945
Welk land wordt WK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Costa Rica0945
Welk land levert de topscorer van het WK : Frankrijk0945
Welk land wint de Fair Play Trofee : Denemarken0945
Welk land levert de beste speler van het toernooi (Fifa bepaalt) : Argentinië0945
Welk land wint het WK : Nederland0945
Welk land wordt verliezend finalist : Spanje0945
Hoeveel gele kaarten op het WK : 3060945
Hoeveel rode kaarten op het WK (inclusief 2x geel) : 120945
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het WK (exclusief penalties) : 1280945
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 550945