Home » Voorspellingen

Voorspellingen

Puntenoverzicht van :

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Edwin Nederland Engeland
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleEngelandOostenrijk41102525
ApouleNoorwegenNoord-Ierland30412550
BpouleSpanjeFinland21412575
BpouleDuitslandDenemarken0140075
CpoulePortugalZwitserland1222075
CpouleNederlandZweden1211075
DpouleBelgiëIJsland111150125
DpouleFrankrijkItalië305125150
Ronde 2
ApouleOostenrijkNoord-Ierland11200150
ApouleEngelandNoorwegen11800150
BpouleDenemarkenFinland201025175
BpouleDuitslandSpanje202050225
CpouleZwedenZwitserland312125250
CpouleNederlandPortugal203235285
DpouleItaliëIJsland20110285
DpouleFrankrijkBelgië212150335
Ronde 3
ApouleOostenrijkNoorwegen02100335
ApouleNoord-IerlandEngeland040550385
BpouleDenemarkenSpanje110150435
BpouleFinlandDuitsland11030435
CpouleZwedenPortugal205025460
CpouleZwitserlandNederland131435495
DpouleItaliëBelgië22010495
DpouleIJslandFrankrijk03110495
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartEngelandDuitsland212150545
ZkwartDenemarkenNoorwegen11200545
ZkwartZwedenItalië101050595
ZkwartFrankrijkNederland211035630
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveEngelandZweden204025655
ZhalveDenemarkenFrankrijk00210655
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleEngelandDenemarken312125680
 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Engeland25 Noorwegen Oostenrijk Noord-Ierland2550730
B Denemarken Duitsland Spanje Finland2525755
C Zweden25 Nederland25 Zwitserland25 Portugal25100855
D Frankrijk25 Italië België IJsland25880
VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Vivianne Miedema0880
Welk land scoort de meeste goals : Engeland50930
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Noord-Ierland50980
Welk land levert de topscorer van het EK : Frankrijk0980
Welk land wint de Fair Play Trofee : IJsland0980
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Engeland0980
Welk land wint het EK : Frankrijk0980
Welk land wordt verliezend finalist : Engeland0980
Hoeveel gele kaarten op het EK : 2080980
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 30980
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penalties) : 1550980
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 340980