Home » Voorspellingen

Voorspellingen

Puntenoverzicht van :

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Phil Bee Ecuadoronbekend
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleQatarEcuador000200
BpouleEngelandIran006200
ApouleSenegalNederland000200
BpouleVerenigde StatenWales00112525
CpouleArgentiniëSaudi-Arabië0012025
DpouleDenemarkenTunesië00005075
CpouleMexicoPolen000050125
DpouleFrankrijkAustralië00410125
FpouleMarokkoKroatië000050175
EpouleDuitslandJapan00120175
EpouleSpanjeCosta Rica00700175
FpouleBelgiëCanada00100175
GpouleZwitserlandKameroen00100175
HpouleUruguayZuid-Korea000050225
HpoulePortugalGhana00320225
GpouleBraziliëServië00200225
Ronde 2
BpouleWalesIran00020225
ApouleQatarSenegal00130225
ApouleNederlandEcuador001135260
BpouleEngelandVerenigde Staten000050310
DpouleTunesiëAustralië00010310
CpoulePolenSaudi-Arabië00200310
DpouleFrankrijkDenemarken00210310
CpouleArgentiniëMexico00200310
EpouleJapanCosta Rica00010310
FpouleBelgiëMarokko00020310
FpouleKroatiëCanada00410310
EpouleSpanjeDuitsland001125335
GpouleKameroenServië003325360
HpouleZuid-KoreaGhana00230360
GpouleBraziliëZwitserland00100360
HpoulePortugalUruguay00200360
Ronde 3
ApouleEcuadorSenegal00120360
ApouleNederlandQatar00200360
BpouleWalesEngeland00030360
BpouleIranVerenigde Staten00010360
CpoulePolenArgentinië00
CpouleSaudi-ArabiëMexico00
DpouleAustraliëDenemarken00
DpouleTunesiëFrankrijk00
EpouleJapanSpanje00
EpouleCosta RicaDuitsland00
FpouleKroatiëBelgië00
FpouleCanadaMarokko00
GpouleServiëZwitserland00
GpouleKameroenBrazilië00
HpouleGhanaUruguay00
HpouleZuid-KoreaPortugal00
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteNiet ingevuldNiet ingevuld00
ZachtsteNiet ingevuldNiet ingevuld00
ZachtsteNiet ingevuldNiet ingevuld00
ZachtsteNiet ingevuldNiet ingevuld00
ZachtsteNiet ingevuldNiet ingevuld00
ZachtsteNiet ingevuldNiet ingevuld00
ZachtsteNiet ingevuldNiet ingevuld00
ZachtsteNiet ingevuldNiet ingevuld00
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartNiet ingevuldNiet ingevuld00
ZkwartNiet ingevuldNiet ingevuld00
ZkwartNiet ingevuldNiet ingevuld00
ZkwartNiet ingevuldNiet ingevuld00
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveNiet ingevuldNiet ingevuld00
ZhalveNiet ingevuldNiet ingevuld00
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZtroostNiet ingevuldNiet ingevuld00
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleNiet ingevuldNiet ingevuld00
 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Ecuador Nederland Qatar Senegal0360
B Engeland Wales Iran Verenigde Staten0360
C Argentinië Mexico Polen Saudi-Arabië0360
D Australië Denemarken Frankrijk Tunesië0360
E Costa Rica Duitsland Spanje Japan0360
F België Canada Kroatië Marokko0360
G Brazilië Zwitserland Kameroen Servië0360
H Ghana Zuid-Korea Portugal Uruguay0360
VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : 50410
Welk land scoort de meeste goals : 50460
Welk land wordt WK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : 50510
Welk land levert de topscorer van het WK : 50560
Welk land wint de Fair Play Trofee : 50610
Welk land levert de beste speler van het toernooi (Fifa bepaalt) : 50660
Welk land wint het WK : 50710
Welk land wordt verliezend finalist : 50760
Hoeveel gele kaarten op het WK : 00760
Hoeveel rode kaarten op het WK (inclusief 2x geel) : 00760
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het WK (exclusief penalties) : 00760
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 050810