Home » Voorspellingen

Voorspellingen

Puntenoverzicht van :

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Lassie Nederland Duitsland
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleEngelandOostenrijk31102525
ApouleNoorwegenNoord-Ierland30412550
BpouleSpanjeFinland51412575
BpouleDuitslandDenemarken304025100
CpoulePortugalZwitserland21220100
CpouleNederlandZweden141160160
DpouleBelgiëIJsland111150210
DpouleFrankrijkItalië325125235
Ronde 2
ApouleOostenrijkNoord-Ierland102025260
ApouleEngelandNoorwegen218025285
BpouleDenemarkenFinland321025310
BpouleDuitslandSpanje432025335
CpouleZwedenZwitserland202150385
CpouleNederlandPortugal103235420
DpouleItaliëIJsland20110420
DpouleFrankrijkBelgië532125445
Ronde 3
ApouleOostenrijkNoorwegen11100445
ApouleNoord-IerlandEngeland020525470
BpouleDenemarkenSpanje230125495
BpouleFinlandDuitsland130325520
CpouleZwedenPortugal205025545
CpouleZwitserlandNederland121435580
DpouleItaliëBelgië41010580
DpouleIJslandFrankrijk04110580
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartEngelandSpanje23210580
ZkwartDuitslandNoorwegen412025605
ZkwartZwedenItalië201025630
ZkwartFrankrijkNederland311035665
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveSpanjeZweden12400665
ZhalveDuitslandFrankrijk412125690
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleZwedenDuitsland23210690
 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Engeland25 Noorwegen Oostenrijk Noord-Ierland2550740
B Duitsland25 Spanje25 Denemarken25 Finland25100840
C Zweden25 Nederland25 Portugal Zwitserland50890
D Frankrijk25 Italië België IJsland25915
VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Vivianne Miedema0915
Welk land scoort de meeste goals : Duitsland0915
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Noord-Ierland50965
Welk land levert de topscorer van het EK : Duitsland0965
Welk land wint de Fair Play Trofee : Noord-Ierland0965
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Zweden0965
Welk land wint het EK : Duitsland0965
Welk land wordt verliezend finalist : Zweden0965
Hoeveel gele kaarten op het EK : 150965
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 70965
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penalties) : 1260965
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 170965