Home » Voorspellingen

Voorspellingen

Puntenoverzicht van :

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Danny de koning Engeland Engeland
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleEngelandOostenrijk20103535
ApouleNoorwegenNoord-Ierland31412560
BpouleSpanjeFinland1141060
BpouleDuitslandDenemarken2240060
CpoulePortugalZwitserland0122060
CpouleNederlandZweden2111060
DpouleBelgiëIJsland3111060
DpouleFrankrijkItalië115150110
Ronde 2
ApouleOostenrijkNoord-Ierland302025135
ApouleEngelandNoorwegen518035170
BpouleDenemarkenFinland301025195
BpouleDuitslandSpanje212025220
CpouleZwedenZwitserland402125245
CpouleNederlandPortugal203250295
DpouleItaliëIJsland50110295
DpouleFrankrijkBelgië12210295
Ronde 3
ApouleOostenrijkNoorwegen22100295
ApouleNoord-IerlandEngeland150535330
BpouleDenemarkenSpanje32010330
BpouleFinlandDuitsland060325355
CpouleZwedenPortugal305025380
CpouleZwitserlandNederland041425405
DpouleItaliëBelgië21010405
DpouleIJslandFrankrijk07110405
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartEngelandDenemarken402135440
ZkwartDuitslandOostenrijk302025465
ZkwartNederlandBelgië411025490
ZkwartItaliëZweden13100490
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveEngelandNederland304035525
ZhalveDuitslandZweden02210525
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleEngelandZweden202135560
 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Engeland25 Oostenrijk25 Noorwegen25 Noord-Ierland25100660
B Duitsland25 Denemarken Spanje Finland2550710
C Nederland Zweden Zwitserland25 Portugal2550760
D Italië België25 Frankrijk IJsland25785
VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Vivianne Miedema0785
Welk land scoort de meeste goals : Engeland50835
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : IJsland0835
Welk land levert de topscorer van het EK : Frankrijk0835
Welk land wint de Fair Play Trofee : Denemarken0835
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Engeland0835
Welk land wint het EK : Engeland50885
Welk land wordt verliezend finalist : Nederland0885
Hoeveel gele kaarten op het EK : 280885
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 50885
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penalties) : 7850935
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 140935