Home » Voorspellingen

Voorspellingen

Puntenoverzicht van :

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
El predictor Duitsland Duitsland
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleQatarEcuador210200
BpouleEngelandIran40625050
ApouleSenegalNederland13022575
BpouleVerenigde StatenWales2111075
CpouleArgentiniëSaudi-Arabië5012075
DpouleDenemarkenTunesië3000075
CpouleMexicoPolen220025100
DpouleFrankrijkAustralië404125125
FpouleMarokkoKroatië21000125
EpouleDuitslandJapan40120125
EpouleSpanjeCosta Rica607025150
FpouleBelgiëCanada411025175
GpouleZwitserlandKameroen311025200
HpouleUruguayZuid-Korea40000200
HpoulePortugalGhana313225225
GpouleBraziliëServië312025250
Ronde 2
BpouleWalesIran20020250
ApouleQatarSenegal121325275
ApouleNederlandEcuador20110275
BpouleEngelandVerenigde Staten110025300
DpouleTunesiëAustralië120125325
CpoulePolenSaudi-Arabië302025350
DpouleFrankrijkDenemarken212150400
CpouleArgentiniëMexico312025425
EpouleJapanCosta Rica21010425
FpouleBelgiëMarokko22020425
FpouleKroatiëCanada204125450
EpouleSpanjeDuitsland111160510
GpouleKameroenServië223325535
HpouleZuid-KoreaGhana022325560
GpouleBraziliëZwitserland311025585
HpoulePortugalUruguay12200585
Ronde 3
ApouleEcuadorSenegal11120585
ApouleNederlandQatar302025610
BpouleWalesEngeland00030610
BpouleIranVerenigde Staten020125635
CpoulePolenArgentinië13
CpouleSaudi-ArabiëMexico02
DpouleAustraliëDenemarken12
DpouleTunesiëFrankrijk02
EpouleJapanSpanje03
EpouleCosta RicaDuitsland14
FpouleKroatiëBelgië12
FpouleCanadaMarokko01
GpouleServiëZwitserland12
GpouleKameroenBrazilië11
HpouleGhanaUruguay02
HpouleZuid-KoreaPortugal12
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteNederlandEngeland21
ZachtsteArgentiniëDenemarken31
ZachtsteFrankrijkPolen20
ZachtsteVerenigde StatenSenegal11
ZachtsteSpanjeMarokko21
ZachtsteBraziliëPortugal31
ZachtsteBelgiëDuitsland02
ZachtsteUruguayZwitserland10
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeBrazilië12
ZkwartNederlandArgentinië02
ZkwartDuitslandUruguay21
ZkwartVerenigde StatenFrankrijk02
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveArgentiniëBrazilië22
ZhalveFrankrijkDuitsland13
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZtroostBraziliëFrankrijk20
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleArgentiniëDuitsland13
Duitsland
 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Nederland25 Senegal25 Qatar Ecuador50685
B Verenigde Staten Engeland Wales Iran0685
C Argentinië Polen Mexico Saudi-Arabië0685
D Frankrijk25 Denemarken Australië Tunesië2550735
E Spanje25 Duitsland Japan Costa Rica25760
F België Marokko25 Kroatië Canada2550810
G Brazilië25 Zwitserland25 Kameroen25 Servië25100910
H Uruguay Portugal Ghana Zuid-Korea0910
VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Steven Berghuis0910
Welk land scoort de meeste goals : Duitsland0910
Welk land wordt WK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Saudi-Arabië0910
Welk land levert de topscorer van het WK : Brazilië0910
Welk land wint de Fair Play Trofee : Saudi-Arabië0910
Welk land levert de beste speler van het toernooi (Fifa bepaalt) : Duitsland0910
Welk land wint het WK : Brazilië0910
Welk land wordt verliezend finalist : Frankrijk0910
Hoeveel gele kaarten op het WK : 2200910
Hoeveel rode kaarten op het WK (inclusief 2x geel) : 50910
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het WK (exclusief penalties) : 1750910
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 210910