Home » Voorspellingen

Voorspellingen

Puntenoverzicht van :

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Arjan Geerlings Brazilië Brazilië
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleQatarEcuador210200
BpouleEngelandIran20622525
ApouleSenegalNederland13022550
BpouleVerenigde StatenWales111150100
CpouleArgentiniëSaudi-Arabië30120100
DpouleDenemarkenTunesië30000100
CpouleMexicoPolen12000100
DpouleFrankrijkAustralië304125125
FpouleMarokkoKroatië110025150
EpouleDuitslandJapan40120150
EpouleSpanjeCosta Rica407025175
FpouleBelgiëCanada301025200
GpouleZwitserlandKameroen11100200
HpouleUruguayZuid-Korea21000200
HpoulePortugalGhana303225225
GpouleBraziliëServië402035260
Ronde 2
BpouleWalesIran00020260
ApouleQatarSenegal021325285
ApouleNederlandEcuador31110285
BpouleEngelandVerenigde Staten220025310
DpouleTunesiëAustralië10010310
CpoulePolenSaudi-Arabië202050360
DpouleFrankrijkDenemarken312125385
CpouleArgentiniëMexico312025410
EpouleJapanCosta Rica21010410
FpouleBelgiëMarokko32020410
FpouleKroatiëCanada204125435
EpouleSpanjeDuitsland1111100535
GpouleKameroenServië113325560
HpouleZuid-KoreaGhana012325585
GpouleBraziliëZwitserland301035620
HpoulePortugalUruguay12200620
Ronde 3
ApouleEcuadorSenegal11120620
ApouleNederlandQatar212025645
BpouleWalesEngeland120325670
BpouleIranVerenigde Staten10010670
CpoulePolenArgentinië12
CpouleSaudi-ArabiëMexico12
DpouleAustraliëDenemarken02
DpouleTunesiëFrankrijk04
EpouleJapanSpanje04
EpouleCosta RicaDuitsland03
FpouleKroatiëBelgië13
FpouleCanadaMarokko11
GpouleServiëZwitserland11
GpouleKameroenBrazilië13
HpouleGhanaUruguay02
HpouleZuid-KoreaPortugal03
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteNederlandIran31
ZachtsteArgentiniëDenemarken31
ZachtsteFrankrijkPolen31
ZachtsteEngelandSenegal31
ZachtsteSpanjeKroatië30
ZachtsteBraziliëPortugal21
ZachtsteBelgiëDuitsland12
ZachtsteUruguayKameroen40
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeBrazilië12
ZkwartNederlandArgentinië12
ZkwartDuitslandUruguay21
ZkwartEngelandFrankrijk12
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveArgentiniëBrazilië12
ZhalveFrankrijkDuitsland11
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZtroostArgentiniëFrankrijk10
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleBraziliëDuitsland10
Brazilië
 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Nederland25 Senegal25 Qatar Ecuador50720
B Engeland25 Iran Verenigde Staten Wales2550770
C Argentinië Polen Mexico Saudi-Arabië0770
D Frankrijk25 Denemarken Tunesië Australië25795
E Spanje25 Duitsland Japan Costa Rica25820
F België Kroatië Marokko Canada2525845
G Brazilië25 Kameroen Zwitserland Servië2550895
H Uruguay Portugal Ghana Zuid-Korea0895
VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Memphis Depay0895
Welk land scoort de meeste goals : Brazilië0895
Welk land wordt WK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Costa Rica0895
Welk land levert de topscorer van het WK : Brazilië0895
Welk land wint de Fair Play Trofee : Frankrijk0895
Welk land levert de beste speler van het toernooi (Fifa bepaalt) : Argentinië0895
Welk land wint het WK : Brazilië0895
Welk land wordt verliezend finalist : Duitsland0895
Hoeveel gele kaarten op het WK : 2250895
Hoeveel rode kaarten op het WK (inclusief 2x geel) : 50895
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het WK (exclusief penalties) : 1750895
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 240895