Home » Voorspellingen

Voorspellingen

Puntenoverzicht van :

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Arjan Geerlings Nederland Engeland
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleEngelandOostenrijk41105050
ApouleNoorwegenNoord-Ierland40412575
BpouleSpanjeFinland824125100
BpouleDuitslandDenemarken22400100
CpoulePortugalZwitserland21220100
CpouleNederlandZweden611160160
DpouleBelgiëIJsland12110160
DpouleFrankrijkItalië315125185
Ronde 2
ApouleOostenrijkNoord-Ierland202050235
ApouleEngelandNoorwegen318025260
BpouleDenemarkenFinland501025285
BpouleDuitslandSpanje35200285
CpouleZwedenZwitserland22210285
CpouleNederlandPortugal213235320
DpouleItaliëIJsland20110320
DpouleFrankrijkBelgië302125345
Ronde 3
ApouleOostenrijkNoorwegen00100345
ApouleNoord-IerlandEngeland050550395
BpouleDenemarkenSpanje22010395
BpouleFinlandDuitsland080325420
CpouleZwedenPortugal14500420
CpouleZwitserlandNederland261435455
DpouleItaliëBelgië31010455
DpouleIJslandFrankrijk010110455
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartEngelandDenemarken312125480
ZkwartSpanjeNoorwegen312025505
ZkwartNederlandItalië311035540
ZkwartFrankrijkPortugal311025565
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveEngelandNederland314035600
ZhalveSpanjeFrankrijk312125625
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleEngelandSpanje312125650
 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Engeland25 Noorwegen Oostenrijk Noord-Ierland2550700
B Spanje Denemarken Duitsland Finland2525725
C Nederland Portugal Zwitserland25 Zweden25750
D Frankrijk25 Italië IJsland25 België50800
VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Vivianne Miedema0800
Welk land scoort de meeste goals : Engeland50850
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Finland0850
Welk land levert de topscorer van het EK : Nederland0850
Welk land wint de Fair Play Trofee : Noord-Ierland0850
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Zweden0850
Welk land wint het EK : Engeland50900
Welk land wordt verliezend finalist : Frankrijk0900
Hoeveel gele kaarten op het EK : 6950950
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 2501000
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penalties) : 13801000
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 1101000