Home » Voorspellingen

Voorspellingen

Puntenoverzicht van :

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Buzzz Nederland Engeland
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleEngelandOostenrijk31102525
ApouleNoorwegenNoord-Ierland31412550
BpouleSpanjeFinland30412575
BpouleDuitslandDenemarken214050125
CpoulePortugalZwitserland112225150
CpouleNederlandZweden21110150
DpouleBelgiëIJsland111150200
DpouleFrankrijkItalië00510200
Ronde 2
ApouleOostenrijkNoord-Ierland102025225
ApouleEngelandNoorwegen318025250
BpouleDenemarkenFinland211025275
BpouleDuitslandSpanje12200275
CpouleZwedenZwitserland212150325
CpouleNederlandPortugal213260385
DpouleItaliëIJsland21110385
DpouleFrankrijkBelgië312125410
Ronde 3
ApouleOostenrijkNoorwegen00100410
ApouleNoord-IerlandEngeland040525435
BpouleDenemarkenSpanje120125460
BpouleFinlandDuitsland020325485
CpouleZwedenPortugal215025510
CpouleZwitserlandNederland131435545
DpouleItaliëBelgië00010545
DpouleIJslandFrankrijk02110545
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartEngelandDuitsland312125570
ZkwartSpanjeNoorwegen212025595
ZkwartNederlandItalië211035630
ZkwartFrankrijkZweden211025655
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveEngelandNederland314035690
ZhalveSpanjeFrankrijk212150740
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleEngelandSpanje212150790
 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Engeland25 Noorwegen Oostenrijk Noord-Ierland2550840
B Spanje Duitsland Denemarken25 Finland2550890
C Nederland Zweden Portugal Zwitserland0890
D Frankrijk25 Italië België IJsland25915
VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Vivianne Miedema0915
Welk land scoort de meeste goals : Engeland50965
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Noord-Ierland501015
Welk land levert de topscorer van het EK : Engeland01015
Welk land wint de Fair Play Trofee : Engeland01015
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Engeland01015
Welk land wint het EK : Engeland501065
Welk land wordt verliezend finalist : Spanje01065
Hoeveel gele kaarten op het EK : 6701065
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 501065
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penalties) : 8801065
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 3501065