Home » Voorspellingen

Voorspellingen

Puntenoverzicht van :

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Buzzz Argentinië Argentinië
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleQatarEcuador1202100100
BpouleEngelandIran106225125
ApouleSenegalNederland120225150
BpouleVerenigde StatenWales21110150
CpouleArgentiniëSaudi-Arabië31120150
DpouleDenemarkenTunesië21000150
CpouleMexicoPolen110025175
DpouleFrankrijkAustralië204125200
FpouleMarokkoKroatië110025225
EpouleDuitslandJapan20120225
EpouleSpanjeCosta Rica307025250
FpouleBelgiëCanada301025275
GpouleZwitserlandKameroen211025300
HpouleUruguayZuid-Korea20000300
HpoulePortugalGhana213225325
GpouleBraziliëServië312025350
Ronde 2
BpouleWalesIran00020350
ApouleQatarSenegal11130350
ApouleNederlandEcuador21110350
BpouleEngelandVerenigde Staten32000350
DpouleTunesiëAustralië21010350
CpoulePolenSaudi-Arabië212025375
DpouleFrankrijkDenemarken12210375
CpouleArgentiniëMexico312035410
EpouleJapanCosta Rica11010410
FpouleBelgiëMarokko21020410
FpouleKroatiëCanada304125435
EpouleSpanjeDuitsland221125460
GpouleKameroenServië113325485
HpouleZuid-KoreaGhana00230485
GpouleBraziliëZwitserland211025510
HpoulePortugalUruguay212025535
Ronde 3
ApouleEcuadorSenegal21120535
ApouleNederlandQatar312025560
BpouleWalesEngeland120325585
BpouleIranVerenigde Staten120125610
CpoulePolenArgentinië13
CpouleSaudi-ArabiëMexico12
DpouleAustraliëDenemarken13
DpouleTunesiëFrankrijk02
EpouleJapanSpanje13
EpouleCosta RicaDuitsland03
FpouleKroatiëBelgië12
FpouleCanadaMarokko13
GpouleServiëZwitserland21
GpouleKameroenBrazilië13
HpouleGhanaUruguay12
HpouleZuid-KoreaPortugal12
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteNederlandVerenigde Staten31
ZachtsteArgentiniëFrankrijk21
ZachtsteDenemarkenMexico21
ZachtsteEngelandSenegal31
ZachtsteSpanjeKroatië21
ZachtsteBraziliëUruguay31
ZachtsteBelgiëDuitsland12
ZachtstePortugalServië21
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeBrazilië12
ZkwartNederlandArgentinië12
ZkwartDuitslandPortugal21
ZkwartEngelandDenemarken12
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveArgentiniëBrazilië21
ZhalveDenemarkenDuitsland12
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZtroostBraziliëDenemarken31
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleArgentiniëDuitsland31
Argentinië
 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Nederland25 Ecuador Senegal Qatar2550660
B Engeland25 Verenigde Staten25 Wales Iran50710
C Argentinië Mexico Polen Saudi-Arabië0710
D Denemarken Frankrijk Tunesië Australië0710
E Spanje25 Duitsland Japan Costa Rica25735
F België Kroatië Marokko Canada2525760
G Brazilië25 Servië Zwitserland Kameroen25785
H Portugal25 Uruguay Ghana Zuid-Korea25810
VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Memphis Depay0810
Welk land scoort de meeste goals : Brazilië0810
Welk land wordt WK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Canada0810
Welk land levert de topscorer van het WK : Argentinië0810
Welk land wint de Fair Play Trofee : Brazilië0810
Welk land levert de beste speler van het toernooi (Fifa bepaalt) : Argentinië0810
Welk land wint het WK : Brazilië0810
Welk land wordt verliezend finalist : Argentinië0810
Hoeveel gele kaarten op het WK : 2080810
Hoeveel rode kaarten op het WK (inclusief 2x geel) : 70810
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het WK (exclusief penalties) : 1380810
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 180810