Home » Voorspellingen

Voorspellingen

Puntenoverzicht van :

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Wouter Hamel onbekend
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleEngelandOostenrijk0402105050
ApouleNoorwegenNoord-Ierland020241050
BpouleSpanjeFinland010412575
BpouleDuitslandDenemarken0204025100
CpoulePortugalZwitserland01012225125
CpouleNederlandZweden001125150
DpouleBelgiëIJsland001125175
DpouleFrankrijkItalië00510175
Ronde 2
ApouleOostenrijkNoord-Ierland001200175
ApouleEngelandNoorwegen0208025200
BpouleDenemarkenFinland0201025225
BpouleDuitslandSpanje03022025250
CpouleZwedenZwitserland0101210250
CpouleNederlandPortugal0203225275
DpouleItaliëIJsland040110275
DpouleFrankrijkBelgië0302125300
Ronde 3
ApouleOostenrijkNoorwegen0101100300
ApouleNoord-IerlandEngeland01030525325
BpouleDenemarkenSpanje0020125350
BpouleFinlandDuitsland0010325375
CpouleZwedenPortugal0101500375
CpouleZwitserlandNederland0021425400
DpouleItaliëBelgië0101010400
DpouleIJslandFrankrijk0103110400
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartNiet ingevuldNiet ingevuld00210400
ZkwartNiet ingevuldNiet ingevuld00200400
ZkwartNiet ingevuldNiet ingevuld00100400
ZkwartNiet ingevuldNiet ingevuld00100400
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveNiet ingevuldNiet ingevuld00400400
ZhalveNiet ingevuldNiet ingevuld00210400
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleNiet ingevuldNiet ingevuld00210400
 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Engeland25 Noord-Ierland Noorwegen25 Oostenrijk50450
B Duitsland25 Spanje25 Denemarken25 Finland25100550
C Nederland Zweden Portugal Zwitserland0550
D Frankrijk25 Italië België IJsland25575
VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : 0575
Welk land scoort de meeste goals : 0575
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : 0575
Welk land levert de topscorer van het EK : 0575
Welk land wint de Fair Play Trofee : 0575
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : 0575
Welk land wint het EK : 0575
Welk land wordt verliezend finalist : 0575
Hoeveel gele kaarten op het EK : 00575
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 00575
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penalties) : 00575
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 00575