Home » Voorspellingen

Voorspellingen

Puntenoverzicht van :

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Bredaatje Engeland Engeland
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleQatarEcuador12022525
BpouleEngelandIran31626085
ApouleSenegalNederland120225110
BpouleVerenigde StatenWales31110110
CpouleArgentiniëSaudi-Arabië20120110
DpouleDenemarkenTunesië20000110
CpouleMexicoPolen21000110
DpouleFrankrijkAustralië314125135
FpouleMarokkoKroatië21000135
EpouleDuitslandJapan20120135
EpouleSpanjeCosta Rica217025160
FpouleBelgiëCanada201025185
GpouleZwitserlandKameroen121050235
HpouleUruguayZuid-Korea21000235
HpoulePortugalGhana313225260
GpouleBraziliëServië312025285
Ronde 2
BpouleWalesIran32020285
ApouleQatarSenegal10130285
ApouleNederlandEcuador21110285
BpouleEngelandVerenigde Staten32000285
DpouleTunesiëAustralië120125310
CpoulePolenSaudi-Arabië312025335
DpouleFrankrijkDenemarken322125360
CpouleArgentiniëMexico212025385
EpouleJapanCosta Rica32010385
FpouleBelgiëMarokko21020385
FpouleKroatiëCanada22410385
EpouleSpanjeDuitsland12110385
GpouleKameroenServië13330385
HpouleZuid-KoreaGhana31230385
GpouleBraziliëZwitserland411025410
HpoulePortugalUruguay23200410
Ronde 3
ApouleEcuadorSenegal21120410
ApouleNederlandQatar312025435
BpouleWalesEngeland130335470
BpouleIranVerenigde Staten120125495
CpoulePolenArgentinië13
CpouleSaudi-ArabiëMexico12
DpouleAustraliëDenemarken02
DpouleTunesiëFrankrijk12
EpouleJapanSpanje13
EpouleCosta RicaDuitsland03
FpouleKroatiëBelgië12
FpouleCanadaMarokko12
GpouleServiëZwitserland12
GpouleKameroenBrazilië14
HpouleGhanaUruguay12
HpouleZuid-KoreaPortugal13
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteNederlandVerenigde Staten20
ZachtsteArgentiniëDenemarken12
ZachtsteFrankrijkMexico31
ZachtsteEngelandEcuador31
ZachtsteDuitslandMarokko21
ZachtsteBraziliëPortugal32
ZachtsteBelgiëSpanje12
ZachtsteUruguayServië21
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartDuitslandBrazilië21
ZkwartNederlandDenemarken21
ZkwartSpanjeUruguay32
ZkwartEngelandFrankrijk20
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveNederlandDuitsland21
ZhalveEngelandSpanje43
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZtroostDuitslandSpanje21
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleNederlandEngeland34
Engeland
 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Nederland25 Ecuador Qatar Senegal25520
B Engeland25 Verenigde Staten25 Wales Iran50570
C Argentinië Mexico Polen Saudi-Arabië0570
D Frankrijk25 Denemarken Australië Tunesië2550620
E Duitsland Spanje Japan Costa Rica0620
F België Marokko25 Kroatië Canada2550670
G Brazilië25 Servië Zwitserland Kameroen25695
H Uruguay Portugal Zuid-Korea25 Ghana25720
VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Steven Bergwijn0720
Welk land scoort de meeste goals : Engeland0720
Welk land wordt WK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Costa Rica0720
Welk land levert de topscorer van het WK : Engeland0720
Welk land wint de Fair Play Trofee : Japan0720
Welk land levert de beste speler van het toernooi (Fifa bepaalt) : Brazilië0720
Welk land wint het WK : Engeland0720
Welk land wordt verliezend finalist : België0720
Hoeveel gele kaarten op het WK : 1110720
Hoeveel rode kaarten op het WK (inclusief 2x geel) : 80720
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het WK (exclusief penalties) : 1650720
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 430720