Home » Voorspellingen

Voorspellingen

Puntenoverzicht van :

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Liefsbeth Engeland Portugal
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleEngelandOostenrijk10106060
ApouleNoorwegenNoord-Ierland20412585
BpouleSpanjeFinland214125110
BpouleDuitslandDenemarken22400110
CpoulePortugalZwitserland10220110
CpouleNederlandZweden21110110
DpouleBelgiëIJsland101150160
DpouleFrankrijkItalië12510160
Ronde 2
ApouleOostenrijkNoord-Ierland23200160
ApouleEngelandNoorwegen23800160
BpouleDenemarkenFinland11100160
BpouleDuitslandSpanje212050210
CpouleZwedenZwitserland12210210
CpouleNederlandPortugal12320210
DpouleItaliëIJsland31110210
DpouleFrankrijkBelgië212150260
Ronde 3
ApouleOostenrijkNoorwegen12100260
ApouleNoord-IerlandEngeland010535295
BpouleDenemarkenSpanje120125320
BpouleFinlandDuitsland120325345
CpouleZwedenPortugal13500345
CpouleZwitserlandNederland131425370
DpouleItaliëBelgië120125395
DpouleIJslandFrankrijk13110395
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartNoorwegenSpanje12210395
ZkwartDuitslandEngeland202060455
ZkwartPortugalItalië211025480
ZkwartFrankrijkNederland311025505
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveSpanjePortugal12400505
ZhalveDuitslandFrankrijk202125530
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinalePortugalDuitsland102125555
 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Noorwegen Engeland Noord-Ierland Oostenrijk0555
B Duitsland25 Spanje25 Denemarken25 Finland25100655
C Portugal Nederland25 Zwitserland25 Zweden50705
D Frankrijk25 Italië België IJsland25730
VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Vivianne Miedema0730
Welk land scoort de meeste goals : Duitsland0730
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : IJsland0730
Welk land levert de topscorer van het EK : Duitsland0730
Welk land wint de Fair Play Trofee : België50780
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Portugal0780
Welk land wint het EK : Nederland0780
Welk land wordt verliezend finalist : Finland0780
Hoeveel gele kaarten op het EK : 670780
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 250830
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penalties) : 890830
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 220830