Home » Voorspellingen

Voorspellingen

Puntenoverzicht van :

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Arjan Nederland Engeland
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleEngelandOostenrijk20102525
ApouleNoorwegenNoord-Ierland20412550
BpouleSpanjeFinland31412575
BpouleDuitslandDenemarken214025100
CpoulePortugalZwitserland02220100
CpouleNederlandZweden111160160
DpouleBelgiëIJsland30110160
DpouleFrankrijkItalië215125185
Ronde 2
ApouleOostenrijkNoord-Ierland202050235
ApouleEngelandNoorwegen208025260
BpouleDenemarkenFinland201025285
BpouleDuitslandSpanje102025310
CpouleZwedenZwitserland202125335
CpouleNederlandPortugal403260395
DpouleItaliëIJsland10110395
DpouleFrankrijkBelgië202125420
Ronde 3
ApouleOostenrijkNoorwegen02100420
ApouleNoord-IerlandEngeland030525445
BpouleDenemarkenSpanje010150495
BpouleFinlandDuitsland030350545
CpouleZwedenPortugal305025570
CpouleZwitserlandNederland021435605
DpouleItaliëBelgië10010605
DpouleIJslandFrankrijk02110605
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartEngelandSpanje102125630
ZkwartDuitslandNoorwegen102025655
ZkwartNederlandItalië101060715
ZkwartFrankrijkZweden01100715
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveEngelandNederland214035750
ZhalveDuitslandZweden12210750
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleEngelandZweden102125775
 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Engeland25 Noorwegen Oostenrijk Noord-Ierland2550825
B Duitsland25 Spanje25 Denemarken25 Finland25100925
C Nederland Zweden Zwitserland25 Portugal2550975
D Frankrijk25 Italië België IJsland251000
VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Vivianne Miedema01000
Welk land scoort de meeste goals : Engeland501050
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Noord-Ierland501100
Welk land levert de topscorer van het EK : Engeland01100
Welk land wint de Fair Play Trofee : Finland01100
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Zweden01100
Welk land wint het EK : Engeland501150
Welk land wordt verliezend finalist : Zweden01150
Hoeveel gele kaarten op het EK : 6401150
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 901150
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penalties) : 13001150
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 5401150