Home » Voorspellingen

Voorspellingen

Puntenoverzicht van :

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Ralf Mackenbach IJslandonbekend
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleEngelandOostenrijk001000
ApouleNoorwegenNoord-Ierland004100
BpouleSpanjeFinland004100
BpouleDuitslandDenemarken004000
CpoulePortugalZwitserland00222525
CpouleNederlandZweden00112550
DpouleBelgiëIJsland00113585
DpouleFrankrijkItalië005150135
Ronde 2
ApouleOostenrijkNoord-Ierland00200135
ApouleEngelandNoorwegen00800135
BpouleDenemarkenFinland00100135
BpouleDuitslandSpanje00200135
CpouleZwedenZwitserland00210135
CpouleNederlandPortugal00320135
DpouleItaliëIJsland001135170
DpouleFrankrijkBelgië00210170
Ronde 3
ApouleOostenrijkNoorwegen00100170
ApouleNoord-IerlandEngeland00050170
BpouleDenemarkenSpanje00010170
BpouleFinlandDuitsland00030170
CpouleZwedenPortugal00500170
CpouleZwitserlandNederland00140170
DpouleItaliëBelgië00010170
DpouleIJslandFrankrijk001135205
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartNiet ingevuldNiet ingevuld00210205
ZkwartNiet ingevuldNiet ingevuld00200205
ZkwartNiet ingevuldNiet ingevuld00100205
ZkwartNiet ingevuldNiet ingevuld00100205
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveNiet ingevuldNiet ingevuld00400205
ZhalveNiet ingevuldNiet ingevuld00210205
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleNiet ingevuldNiet ingevuld00210205
 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Oostenrijk Engeland Noord-Ierland Noorwegen0205
B Duitsland Denemarken Spanje Finland