Voorspelling van Lize Snaterse

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Lize Snaterse Frankrijk Frankrijk

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland30511010
ApouleHongarijeZwitserland12131020
BpouleSpanjeKroatië2230020
BpouleItaliëAlbanië41211030
DpoulePolenNederland03121040
CpouleSloveniëDenemarken1311040
CpouleServiëEngeland14011050
EpouleRoemeniëOekraïne1130050
EpouleBelgiëSlowakije2001050
DpouleOostenrijkFrankrijk14014393
FpouleTurkijeGeorgië203110103
FpoulePortugalTsjechië312110113
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië20220113
ApouleDuitslandHongarije302020133
ApouleSchotlandZwitserland111125158
CpouleSloveniëServië111125183
CpouleDenemarkenEngeland13110183
BpouleSpanjeItalië211010193
EpouleSlowakijeOekraïne11
DpoulePolenOostenrijk12
DpouleNederlandFrankrijk12
FpouleGeorgiëTsjechië12
FpouleTurkijePortugal20
EpouleBelgiëRoemenië30
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland13
ApouleSchotlandHongarije22
BpouleKroatiëItalië12
BpouleAlbaniëSpanje04
DpouleNederlandOostenrijk20
DpouleFrankrijkPolen41
CpouleEngelandSlovenië40
CpouleDenemarkenServië21
EpouleSlowakijeRoemenië11
EpouleOekraïneBelgië20
FpouleTsjechiëTurkije12
FpouleGeorgiëPortugal03
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteZwitserlandItalië13
ZachtsteDuitslandDenemarken21
ZachtsteEngelandSlowakije40
ZachtsteSpanjeTsjechië30
ZachtsteNederlandOekraïne31
ZachtsteTurkijeKroatië11
ZachtsteBelgiëOostenrijk21
ZachtsteFrankrijkPortugal32
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeDuitsland23
ZkwartTurkijeNederland13
ZkwartEngelandItalië31
ZkwartBelgiëFrankrijk13
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveDuitslandNederland32
ZhalveFrankrijkEngeland32
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleDuitslandFrankrijk12
Voorspelde EK winnaar: Frankrijk193

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Zwitserland25 Schotland25 Hongarije25100293
B Spanje25 Italië25 Kroatië Albanië50343
C Engeland25 Denemarken25 Servië Slovenië50393
D Frankrijk Nederland Oostenrijk Polen0393
E België Oekraïne Slowakije Roemenië0393
F Turkije25 Portugal25 Tsjechië25 Georgië25100493

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Jeremie Frimpong0493
Welk land scoort de meeste goals : Frankrijk0493
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Albanië0493
Welk land levert de topscorer van het EK : Frankrijk0493
Welk land wint de Fair Play Trofee : Slovenië0493
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Frankrijk0493
Welk land wint het EK : Frankrijk0493
Welk land wordt verliezend finalist : Duitsland0493
Hoeveel gele kaarten op het EK : 1510493
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 60493
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyserie) : 1330493
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 360493