Voorspelling van TB-aka-EKkie

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
TB-aka-EKkie Nederland Frankrijk

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland31511010
ApouleHongarijeZwitserland12131020
BpouleSpanjeKroatië21301030
BpouleItaliëAlbanië20211040
DpoulePolenNederland12125898
CpouleSloveniëDenemarken1211098
CpouleServiëEngeland020110108
EpouleRoemeniëOekraïne12300108
EpouleBelgiëSlowakije20010108
DpouleOostenrijkFrankrijk030110118
FpouleTurkijeGeorgië213110128
FpoulePortugalTsjechië202110138
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië30220138
ApouleDuitslandHongarije202025163
ApouleSchotlandZwitserland111125188
CpouleSloveniëServië111125213
CpouleDenemarkenEngeland12110213
BpouleSpanjeItalië11100213
EpouleSlowakijeOekraïne11
DpoulePolenOostenrijk11
DpouleNederlandFrankrijk12
FpouleGeorgiëTsjechië01
FpouleTurkijePortugal02
EpouleBelgiëRoemenië20
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland12
ApouleSchotlandHongarije10
BpouleKroatiëItalië22
BpouleAlbaniëSpanje03
DpouleNederlandOostenrijk21
DpouleFrankrijkPolen21
CpouleEngelandSlovenië40
CpouleDenemarkenServië22
EpouleSlowakijeRoemenië11
EpouleOekraïneBelgië12
FpouleTsjechiëTurkije11
FpouleGeorgiëPortugal03
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteZwitserlandItalië02
ZachtsteDuitslandDenemarken20
ZachtsteEngelandTsjechië21
ZachtsteSpanjeSchotland30
ZachtsteNederlandOekraïne20
ZachtstePortugalServië21
ZachtsteBelgiëKroatië21
ZachtsteFrankrijkTurkije30
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeDuitsland12
ZkwartPortugalNederland20
ZkwartEngelandItalië10
ZkwartBelgiëFrankrijk02
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveDuitslandPortugal12
ZhalveFrankrijkEngeland21
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinalePortugalFrankrijk12
Voorspelde EK winnaar: Frankrijk213

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Zwitserland25 Schotland25 Hongarije25100313
B Spanje25 Italië25 Kroatië Albanië50363
C Engeland25 Denemarken25 Servië Slovenië50413
D Frankrijk Nederland Polen25 Oostenrijk2550463
E België Oekraïne Slowakije Roemenië0463
F Portugal Turkije Tsjechië25 Georgië2550513

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Donyell Malen0513
Welk land scoort de meeste goals : Frankrijk0513
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Georgië0513
Welk land levert de topscorer van het EK : Frankrijk0513
Welk land wint de Fair Play Trofee : Denemarken0513
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Frankrijk0513
Welk land wint het EK : Frankrijk0513
Welk land wordt verliezend finalist : Engeland0513
Hoeveel gele kaarten op het EK : 1500513
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 80513
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyserie) : 1250513
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 230513