Voorspelling van MichelScheidt

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
MichelScheidt Frankrijk Frankrijk

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland30511010
ApouleHongarijeZwitserland02131020
BpouleSpanjeKroatië31301030
BpouleItaliëAlbanië30211040
DpoulePolenNederland12122565
CpouleSloveniëDenemarken1211065
CpouleServiëEngeland03011075
EpouleRoemeniëOekraïne0030075
EpouleBelgiëSlowakije2101075
DpouleOostenrijkFrankrijk130143118
FpouleTurkijeGeorgië103110128
FpoulePortugalTsjechië202110138
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië20220138
ApouleDuitslandHongarije302010148
ApouleSchotlandZwitserland02110148
CpouleSloveniëServië02110148
CpouleDenemarkenEngeland12110148
BpouleSpanjeItalië211010158
EpouleSlowakijeOekraïne02
DpoulePolenOostenrijk12
DpouleNederlandFrankrijk12
FpouleGeorgiëTsjechië02
FpouleTurkijePortugal02
EpouleBelgiëRoemenië20
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland12
ApouleSchotlandHongarije12
BpouleKroatiëItalië12
BpouleAlbaniëSpanje03
DpouleNederlandOostenrijk21
DpouleFrankrijkPolen31
CpouleEngelandSlovenië30
CpouleDenemarkenServië21
EpouleSlowakijeRoemenië01
EpouleOekraïneBelgië02
FpouleTsjechiëTurkije21
FpouleGeorgiëPortugal03
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteZwitserlandItalië02
ZachtsteDuitslandDenemarken21
ZachtsteEngelandOostenrijk21
ZachtsteSpanjeRoemenië30
ZachtsteNederlandOekraïne31
ZachtstePortugalServië20
ZachtsteBelgiëKroatië21
ZachtsteFrankrijkTsjechië31
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeDuitsland12
ZkwartPortugalNederland13
ZkwartEngelandItalië21
ZkwartBelgiëFrankrijk02
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveDuitslandNederland21
ZhalveFrankrijkEngeland20
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleDuitslandFrankrijk02
Voorspelde EK winnaar: Frankrijk158

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Zwitserland25 Hongarije Schotland50208
B Spanje25 Italië25 Kroatië Albanië50258
C Engeland25 Denemarken25 Servië Slovenië50308
D Frankrijk Nederland Oostenrijk Polen0308
E België Oekraïne Roemenië Slowakije0308
F Portugal Tsjechië Turkije Georgië2525333

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Memphis Depay0333
Welk land scoort de meeste goals : Engeland0333
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Albanië0333
Welk land levert de topscorer van het EK : Frankrijk0333
Welk land wint de Fair Play Trofee : Denemarken0333
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Frankrijk0333
Welk land wint het EK : Frankrijk0333
Welk land wordt verliezend finalist : Duitsland0333
Hoeveel gele kaarten op het EK : 1620333
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 70333
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyserie) : 1500333
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 340333