Voorspelling van BraithwaiteGOAT

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
BraithwaiteGOAT Slovenië Duitsland

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland30512020
ApouleHongarijeZwitserland01131030
BpouleSpanjeKroatië11302555
BpouleItaliëAlbanië20211065
DpoulePolenNederland02121075
CpouleSloveniëDenemarken0111075
CpouleServiëEngeland03011085
EpouleRoemeniëOekraïne0130085
EpouleBelgiëSlowakije2001085
DpouleOostenrijkFrankrijk02011095
FpouleTurkijeGeorgië103110105
FpoulePortugalTsjechië202110115
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië10220115
ApouleDuitslandHongarije202025140
ApouleSchotlandZwitserland01110140
CpouleSloveniëServië10110140
CpouleDenemarkenEngeland01110140
BpouleSpanjeItalië11100140
EpouleSlowakijeOekraïne01
DpoulePolenOostenrijk10
DpouleNederlandFrankrijk12
FpouleGeorgiëTsjechië01
FpouleTurkijePortugal12
EpouleBelgiëRoemenië21
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland13
ApouleSchotlandHongarije10
BpouleKroatiëItalië11
BpouleAlbaniëSpanje01
DpouleNederlandOostenrijk10
DpouleFrankrijkPolen31
CpouleEngelandSlovenië31
CpouleDenemarkenServië11
EpouleSlowakijeRoemenië22
EpouleOekraïneBelgië11
FpouleTsjechiëTurkije10
FpouleGeorgiëPortugal03
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteZwitserlandKroatië01
ZachtsteDuitslandDenemarken20
ZachtsteEngelandPolen31
ZachtsteItaliëTurkije21
ZachtsteNederlandOekraïne10
ZachtstePortugalSpanje11
ZachtsteBelgiëSlovenië20
ZachtsteFrankrijkTsjechië10
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartItaliëDuitsland02
ZkwartSpanjeNederland10
ZkwartEngelandKroatië20
ZkwartBelgiëFrankrijk02
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveDuitslandSpanje20
ZhalveFrankrijkEngeland21
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleDuitslandFrankrijk10
Voorspelde EK winnaar: Duitsland140

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Zwitserland25 Schotland25 Hongarije25100240
B Italië Kroatië Spanje Albanië0240
C Engeland25 Denemarken25 Slovenië25 Servië25100340
D Frankrijk Nederland Polen25 Oostenrijk2550390
E België Oekraïne Roemenië Slowakije0390
F Portugal Tsjechië Turkije Georgië2525415

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Brian Brobbey0415
Welk land scoort de meeste goals : Engeland0415
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Georgië0415
Welk land levert de topscorer van het EK : Frankrijk0415
Welk land wint de Fair Play Trofee : Schotland0415
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Frankrijk0415
Welk land wint het EK : Duitsland0415
Welk land wordt verliezend finalist : Frankrijk0415
Hoeveel gele kaarten op het EK : 1490415
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 50415
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyserie) : 1530415
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 310415