Voorspelling van Kayleigh

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Kayleigh Nederland Nederland

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland21512020
ApouleHongarijeZwitserland1113020
BpouleSpanjeKroatië31301030
BpouleItaliëAlbanië20211040
DpoulePolenNederland16124383
CpouleSloveniëDenemarken1211083
CpouleServiëEngeland03011093
EpouleRoemeniëOekraïne1130093
EpouleBelgiëSlowakije4101093
DpouleOostenrijkFrankrijk4001093
FpouleTurkijeGeorgië303110103
FpoulePortugalTsjechië312110113
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië12220113
ApouleDuitslandHongarije22200113
ApouleSchotlandZwitserland32110113
CpouleSloveniëServië111125138
CpouleDenemarkenEngeland23110138
BpouleSpanjeItalië211010148
EpouleSlowakijeOekraïne13
DpoulePolenOostenrijk12
DpouleNederlandFrankrijk21
FpouleGeorgiëTsjechië10
FpouleTurkijePortugal12
EpouleBelgiëRoemenië31
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland12
ApouleSchotlandHongarije20
BpouleKroatiëItalië03
BpouleAlbaniëSpanje03
DpouleNederlandOostenrijk41
DpouleFrankrijkPolen41
CpouleEngelandSlovenië31
CpouleDenemarkenServië40
EpouleSlowakijeRoemenië01
EpouleOekraïneBelgië03
FpouleTsjechiëTurkije12
FpouleGeorgiëPortugal14
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteSchotlandItalië13
ZachtsteDuitslandDenemarken12
ZachtsteEngelandRoemenië30
ZachtsteSpanjeGeorgië20
ZachtsteOostenrijkOekraïne20
ZachtstePortugalAlbanië30
ZachtsteBelgiëFrankrijk12
ZachtsteNederlandTurkije31
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeDenemarken32
ZkwartPortugalOostenrijk20
ZkwartEngelandItalië12
ZkwartFrankrijkNederland13
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveSpanjePortugal21
ZhalveNederlandItalië31
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleSpanjeNederland12
Voorspelde EK winnaar: Nederland148

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Schotland Hongarije Zwitserland25173
B Spanje25 Italië25 Albanië25 Kroatië25100273
C Engeland25 Denemarken25 Slovenië25 Servië25100373
D Nederland25 Oostenrijk Frankrijk Polen25398
E België Oekraïne Roemenië Slowakije0398
F Portugal Turkije Georgië Tsjechië0398

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Memphis Depay0398
Welk land scoort de meeste goals : Frankrijk0398
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Georgië0398
Welk land levert de topscorer van het EK : Nederland0398
Welk land wint de Fair Play Trofee : Italië0398
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Nederland0398
Welk land wint het EK : Nederland0398
Welk land wordt verliezend finalist : Georgië0398
Hoeveel gele kaarten op het EK : 1430398
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 1530398
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyserie) : 960398
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 110398