Voorspelling van Ballieman N.

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Ballieman N. België Engeland

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland20511010
ApouleHongarijeZwitserland12131020
BpouleSpanjeKroatië2230020
BpouleItaliëAlbanië40211030
DpoulePolenNederland13121040
CpouleSloveniëDenemarken1211040
CpouleServiëEngeland13011050
EpouleRoemeniëOekraïne0230050
EpouleBelgiëSlowakije2101050
DpouleOostenrijkFrankrijk13011060
FpouleTurkijeGeorgië21311070
FpoulePortugalTsjechië21212595
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië3022095
ApouleDuitslandHongarije312010105
ApouleSchotlandZwitserland221110115
CpouleSloveniëServië12110115
CpouleDenemarkenEngeland12110115
BpouleSpanjeItalië22100115
EpouleSlowakijeOekraïne13
DpoulePolenOostenrijk12
DpouleNederlandFrankrijk23
FpouleGeorgiëTsjechië11
FpouleTurkijePortugal12
EpouleBelgiëRoemenië20
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland12
ApouleSchotlandHongarije21
BpouleKroatiëItalië11
BpouleAlbaniëSpanje03
DpouleNederlandOostenrijk11
DpouleFrankrijkPolen40
CpouleEngelandSlovenië30
CpouleDenemarkenServië21
EpouleSlowakijeRoemenië20
EpouleOekraïneBelgië22
FpouleTsjechiëTurkije11
FpouleGeorgiëPortugal02
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteZwitserlandSpanje11
ZachtsteDuitslandDenemarken21
ZachtsteEngelandSlowakije31
ZachtsteItaliëOostenrijk20
ZachtsteNederlandBelgië31
ZachtstePortugalKroatië11
ZachtsteOekraïneSchotland12
ZachtsteFrankrijkTurkije31
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartItaliëDuitsland21
ZkwartKroatiëNederland12
ZkwartEngelandSpanje22
ZkwartSchotlandFrankrijk13
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveItaliëNederland11
ZhalveFrankrijkEngeland22
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleNederlandEngeland12
Voorspelde EK winnaar: Engeland115

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Zwitserland25 Schotland25 Hongarije25100215
B Italië Spanje Kroatië Albanië0215
C Engeland25 Denemarken25 Servië Slovenië50265
D Frankrijk Nederland Oostenrijk Polen0265
E Oekraïne België Slowakije Roemenië0265
F Portugal Turkije Tsjechië25 Georgië2550315

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Memphis Depay0315
Welk land scoort de meeste goals : Frankrijk0315
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Albanië0315
Welk land levert de topscorer van het EK : Frankrijk0315
Welk land wint de Fair Play Trofee : Oostenrijk0315
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Engeland0315
Welk land wint het EK : Engeland0315
Welk land wordt verliezend finalist : Nederland0315
Hoeveel gele kaarten op het EK : 1600315
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 100315
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyserie) : 1550315
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 360315