Voorspelling van Ballieman O.

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Ballieman O. België Duitsland

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland40512020
ApouleHongarijeZwitserland12131030
BpouleSpanjeKroatië2230030
BpouleItaliëAlbanië20211040
DpoulePolenNederland03121050
CpouleSloveniëDenemarken1211050
CpouleServiëEngeland03011060
EpouleRoemeniëOekraïne0230060
EpouleBelgiëSlowakije2001060
DpouleOostenrijkFrankrijk14011070
FpouleTurkijeGeorgië20311080
FpoulePortugalTsjechië31211090
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië2022090
ApouleDuitslandHongarije202025115
ApouleSchotlandZwitserland13110115
CpouleSloveniëServië12110115
CpouleDenemarkenEngeland12110115
BpouleSpanjeItalië321010125
EpouleSlowakijeOekraïne01
DpoulePolenOostenrijk01
DpouleNederlandFrankrijk33
FpouleGeorgiëTsjechië10
FpouleTurkijePortugal12
EpouleBelgiëRoemenië10
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland12
ApouleSchotlandHongarije10
BpouleKroatiëItalië12
BpouleAlbaniëSpanje03
DpouleNederlandOostenrijk31
DpouleFrankrijkPolen52
CpouleEngelandSlovenië41
CpouleDenemarkenServië20
EpouleSlowakijeRoemenië01
EpouleOekraïneBelgië12
FpouleTsjechiëTurkije02
FpouleGeorgiëPortugal03
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteZwitserlandItalië33
ZachtsteDuitslandDenemarken42
ZachtsteEngelandOostenrijk30
ZachtsteSpanjeRoemenië20
ZachtsteNederlandOekraïne30
ZachtstePortugalServië20
ZachtsteBelgiëKroatië22
ZachtsteFrankrijkTurkije31
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeDuitsland12
ZkwartPortugalNederland33
ZkwartEngelandItalië32
ZkwartBelgiëFrankrijk13
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveDuitslandNederland22
ZhalveFrankrijkEngeland33
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleDuitslandEngeland22
Voorspelde EK winnaar: Duitsland125

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Zwitserland25 Schotland25 Hongarije25100225
B Spanje25 Italië25 Kroatië Albanië50275
C Engeland25 Denemarken25 Servië Slovenië50325
D Frankrijk Nederland Oostenrijk Polen0325
E België Oekraïne Roemenië Slowakije0325
F Portugal Turkije Georgië Tsjechië0325

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Xavi Simons0325
Welk land scoort de meeste goals : Frankrijk0325
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Albanië0325
Welk land levert de topscorer van het EK : Frankrijk0325
Welk land wint de Fair Play Trofee : Oekraïne0325
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Engeland0325
Welk land wint het EK : Duitsland0325
Welk land wordt verliezend finalist : Engeland0325
Hoeveel gele kaarten op het EK : 1340325
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 40325
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyserie) : 1650325
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 70325