Voorspelling van Andrew-UwZorgOnline

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Andrew-UwZorgOnline Nederland Frankrijk

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland20511010
ApouleHongarijeZwitserland1113010
BpouleSpanjeKroatië22302535
BpouleItaliëAlbanië10211045
DpoulePolenNederland02124388
CpouleSloveniëDenemarken1211088
CpouleServiëEngeland12011098
EpouleRoemeniëOekraïne1130098
EpouleBelgiëSlowakije3101098
DpouleOostenrijkFrankrijk020120118
FpouleTurkijeGeorgië213110128
FpoulePortugalTsjechië312110138
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië20220138
ApouleDuitslandHongarije212010148
ApouleSchotlandZwitserland01110148
CpouleSloveniëServië12110148
CpouleDenemarkenEngeland02110148
BpouleSpanjeItalië211010158
EpouleSlowakijeOekraïne11
DpoulePolenOostenrijk12
DpouleNederlandFrankrijk12
FpouleGeorgiëTsjechië13
FpouleTurkijePortugal12
EpouleBelgiëRoemenië20
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland12
ApouleSchotlandHongarije13
BpouleKroatiëItalië21
BpouleAlbaniëSpanje03
DpouleNederlandOostenrijk21
DpouleFrankrijkPolen30
CpouleEngelandSlovenië30
CpouleDenemarkenServië21
EpouleSlowakijeRoemenië10
EpouleOekraïneBelgië03
FpouleTsjechiëTurkije22
FpouleGeorgiëPortugal03
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteHongarijeKroatië12
ZachtsteDuitslandDenemarken21
ZachtsteEngelandTurkije31
ZachtsteSpanjeZwitserland30
ZachtsteNederlandSlowakije20
ZachtstePortugalServië20
ZachtsteBelgiëItalië21
ZachtsteFrankrijkTsjechië31
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeDuitsland12
ZkwartPortugalNederland10
ZkwartEngelandKroatië31
ZkwartBelgiëFrankrijk02
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveDuitslandPortugal31
ZhalveFrankrijkEngeland21
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleDuitslandFrankrijk23
Voorspelde EK winnaar: Frankrijk158

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Hongarije Zwitserland Schotland25183
B Spanje25 Kroatië Italië Albanië25208
C Engeland25 Denemarken25 Servië Slovenië50258
D Frankrijk Nederland Oostenrijk Polen0258
E België Slowakije25 Oekraïne Roemenië25283
F Portugal Tsjechië Turkije Georgië2525308

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Memphis Depay0308
Welk land scoort de meeste goals : Spanje0308
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Albanië0308
Welk land levert de topscorer van het EK : Frankrijk0308
Welk land wint de Fair Play Trofee : België0308
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Frankrijk0308
Welk land wint het EK : Frankrijk0308
Welk land wordt verliezend finalist : Duitsland0308
Hoeveel gele kaarten op het EK : 1550308
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 70308
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyserie) : 760308
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 250308