Voorspelling van Bastiaan

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Bastiaan Nederland Nederland

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland30511010
ApouleHongarijeZwitserland12131020
BpouleSpanjeKroatië2230020
BpouleItaliëAlbanië21212545
DpoulePolenNederland13125398
CpouleSloveniëDenemarken111125123
CpouleServiëEngeland130110133
EpouleRoemeniëOekraïne11300133
EpouleBelgiëSlowakije30010133
DpouleOostenrijkFrankrijk030110143
FpouleTurkijeGeorgië11310143
FpoulePortugalTsjechië11210143
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië30220143
ApouleDuitslandHongarije302010153
ApouleSchotlandZwitserland111125178
CpouleSloveniëServië111125203
CpouleDenemarkenEngeland02110203
BpouleSpanjeItalië331025228
EpouleSlowakijeOekraïne11
DpoulePolenOostenrijk11
DpouleNederlandFrankrijk22
FpouleGeorgiëTsjechië13
FpouleTurkijePortugal13
EpouleBelgiëRoemenië31
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland13
ApouleSchotlandHongarije11
BpouleKroatiëItalië22
BpouleAlbaniëSpanje03
DpouleNederlandOostenrijk20
DpouleFrankrijkPolen40
CpouleEngelandSlovenië10
CpouleDenemarkenServië11
EpouleSlowakijeRoemenië11
EpouleOekraïneBelgië03
FpouleTsjechiëTurkije12
FpouleGeorgiëPortugal03
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteZwitserlandKroatië01
ZachtsteDuitslandSlovenië20
ZachtsteEngelandTurkije20
ZachtsteSpanjeSchotland30
ZachtsteNederlandRoemenië20
ZachtstePortugalServië01
ZachtsteBelgiëItalië21
ZachtsteFrankrijkTsjechië20
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeDuitsland12
ZkwartServiëNederland02
ZkwartEngelandKroatië21
ZkwartBelgiëFrankrijk21
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveDuitslandNederland12
ZhalveBelgiëEngeland21
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleNederlandBelgië21
Voorspelde EK winnaar: Nederland228

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Zwitserland25 Schotland25 Hongarije25100328
B Spanje25 Kroatië Italië Albanië25353
C Engeland25 Slovenië Servië Denemarken25378
D Frankrijk Nederland Oostenrijk Polen0378
E België Roemenië Oekraïne Slowakije0378
F Portugal Tsjechië Turkije Georgië2525403

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Brian Brobbey0403
Welk land scoort de meeste goals : Duitsland0403
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Albanië0403
Welk land levert de topscorer van het EK : België0403
Welk land wint de Fair Play Trofee : Hongarije0403
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Duitsland0403
Welk land wint het EK : Nederland0403
Welk land wordt verliezend finalist : België0403
Hoeveel gele kaarten op het EK : 1750403
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 70403
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyserie) : 1500403
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 240403