Voorspelling van Tuur

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Tuur België Nederland

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland31511010
ApouleHongarijeZwitserland12131020
BpouleSpanjeKroatië3330020
BpouleItaliëAlbanië30211030
DpoulePolenNederland13121040
CpouleSloveniëDenemarken2111040
CpouleServiëEngeland14011050
EpouleRoemeniëOekraïne1230050
EpouleBelgiëSlowakije2001050
DpouleOostenrijkFrankrijk23012575
FpouleTurkijeGeorgië20311085
FpoulePortugalTsjechië32211095
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië3022095
ApouleDuitslandHongarije312010105
ApouleSchotlandZwitserland12110105
CpouleSloveniëServië21110105
CpouleDenemarkenEngeland03110105
BpouleSpanjeItalië33100105
EpouleSlowakijeOekraïne12
DpoulePolenOostenrijk23
DpouleNederlandFrankrijk23
FpouleGeorgiëTsjechië02
FpouleTurkijePortugal12
EpouleBelgiëRoemenië30
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland13
ApouleSchotlandHongarije21
BpouleKroatiëItalië32
BpouleAlbaniëSpanje13
DpouleNederlandOostenrijk21
DpouleFrankrijkPolen32
CpouleEngelandSlovenië31
CpouleDenemarkenServië21
EpouleSlowakijeRoemenië21
EpouleOekraïneBelgië12
FpouleTsjechiëTurkije32
FpouleGeorgiëPortugal03
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteZwitserlandSpanje13
ZachtsteDuitslandSlovenië31
ZachtsteEngelandTurkije21
ZachtsteKroatiëOostenrijk32
ZachtsteNederlandOekraïne41
ZachtstePortugalItalië23
ZachtsteBelgiëSchotland31
ZachtsteFrankrijkTsjechië31
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartKroatiëDuitsland23
ZkwartItaliëNederland23
ZkwartEngelandSpanje43
ZkwartBelgiëFrankrijk23
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveDuitslandNederland23
ZhalveFrankrijkEngeland22
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleNederlandEngeland21
Voorspelde EK winnaar: Nederland105

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Zwitserland25 Schotland25 Hongarije25100205
B Kroatië Spanje Italië Albanië0205
C Engeland25 Slovenië Denemarken Servië2550255
D Frankrijk Nederland Oostenrijk Polen0255
E België Oekraïne Slowakije Roemenië0255
F Portugal Tsjechië Turkije Georgië2525280

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Brian Brobbey0280
Welk land scoort de meeste goals : Engeland0280
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Albanië0280
Welk land levert de topscorer van het EK : Frankrijk0280
Welk land wint de Fair Play Trofee : Slovenië0280
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Engeland0280
Welk land wint het EK : Nederland0280
Welk land wordt verliezend finalist : Engeland0280
Hoeveel gele kaarten op het EK : 1550280
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 50280
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyserie) : 1790280
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 160280