Voorspelling van Ambu112

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Ambu112 Nederland Frankrijk

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland20512020
ApouleHongarijeZwitserland12131030
BpouleSpanjeKroatië1230030
BpouleItaliëAlbanië30211040
DpoulePolenNederland13124383
CpouleSloveniëDenemarken111125108
CpouleServiëEngeland130110118
EpouleRoemeniëOekraïne11300118
EpouleBelgiëSlowakije21010118
DpouleOostenrijkFrankrijk140110128
FpouleTurkijeGeorgië213110138
FpoulePortugalTsjechië312110148
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië30220148
ApouleDuitslandHongarije302010158
ApouleSchotlandZwitserland02110158
CpouleSloveniëServië12110158
CpouleDenemarkenEngeland03110158
BpouleSpanjeItalië311010168
EpouleSlowakijeOekraïne21
DpoulePolenOostenrijk20
DpouleNederlandFrankrijk23
FpouleGeorgiëTsjechië12
FpouleTurkijePortugal13
EpouleBelgiëRoemenië31
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland12
ApouleSchotlandHongarije11
BpouleKroatiëItalië31
BpouleAlbaniëSpanje13
DpouleNederlandOostenrijk31
DpouleFrankrijkPolen42
CpouleEngelandSlovenië41
CpouleDenemarkenServië22
EpouleSlowakijeRoemenië20
EpouleOekraïneBelgië03
FpouleTsjechiëTurkije21
FpouleGeorgiëPortugal13
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteZwitserlandSpanje13
ZachtsteDuitslandServië32
ZachtsteEngelandPolen31
ZachtsteKroatiëTurkije31
ZachtsteNederlandSlowakije31
ZachtstePortugalItalië32
ZachtsteBelgiëSlovenië20
ZachtsteFrankrijkTsjechië41
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartKroatiëDuitsland21
ZkwartPortugalNederland23
ZkwartEngelandSpanje33
ZkwartBelgiëFrankrijk13
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveKroatiëNederland33
ZhalveFrankrijkEngeland43
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleNederlandFrankrijk34
Voorspelde EK winnaar: Frankrijk168

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Zwitserland25 Hongarije Schotland50218
B Kroatië Spanje Italië Albanië0218
C Engeland25 Servië Denemarken Slovenië25243
D Frankrijk Nederland Polen25 Oostenrijk2550293
E België Slowakije25 Oekraïne Roemenië25318
F Portugal Tsjechië Turkije Georgië2525343

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Memphis Depay0343
Welk land scoort de meeste goals : Frankrijk0343
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Albanië0343
Welk land levert de topscorer van het EK : Frankrijk0343
Welk land wint de Fair Play Trofee : Nederland0343
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Frankrijk0343
Welk land wint het EK : Frankrijk0343
Welk land wordt verliezend finalist : Albanië0343
Hoeveel gele kaarten op het EK : 1540343
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 60343
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyserie) : 1420343
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 260343