Voorspelling van ArjanV

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
ArjanV Nederland Engeland

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland20511010
ApouleHongarijeZwitserland01131020
BpouleSpanjeKroatië1130020
BpouleItaliëAlbanië30211030
DpoulePolenNederland02124373
CpouleSloveniëDenemarken1211073
CpouleServiëEngeland13011083
EpouleRoemeniëOekraïne1230083
EpouleBelgiëSlowakije3001083
DpouleOostenrijkFrankrijk13011093
FpouleTurkijeGeorgië203110103
FpoulePortugalTsjechië202110113
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië30220113
ApouleDuitslandHongarije212010123
ApouleSchotlandZwitserland02110123
CpouleSloveniëServië12110123
CpouleDenemarkenEngeland01110123
BpouleSpanjeItalië11100123
EpouleSlowakijeOekraïne01
DpoulePolenOostenrijk21
DpouleNederlandFrankrijk00
FpouleGeorgiëTsjechië02
FpouleTurkijePortugal01
EpouleBelgiëRoemenië20
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland12
ApouleSchotlandHongarije11
BpouleKroatiëItalië02
BpouleAlbaniëSpanje04
DpouleNederlandOostenrijk20
DpouleFrankrijkPolen20
CpouleEngelandSlovenië20
CpouleDenemarkenServië10
EpouleSlowakijeRoemenië12
EpouleOekraïneBelgië02
FpouleTsjechiëTurkije20
FpouleGeorgiëPortugal02
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteZwitserlandSpanje01
ZachtsteDuitslandDenemarken20
ZachtsteEngelandRoemenië20
ZachtsteItaliëTurkije20
ZachtsteNederlandOekraïne20
ZachtstePortugalKroatië10
ZachtsteBelgiëServië20
ZachtsteFrankrijkTsjechië20
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartItaliëDuitsland10
ZkwartPortugalNederland02
ZkwartEngelandSpanje20
ZkwartBelgiëFrankrijk02
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveItaliëNederland10
ZhalveFrankrijkEngeland02
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleItaliëEngeland02
Voorspelde EK winnaar: Engeland123

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Zwitserland25 Hongarije Schotland50173
B Italië Spanje Kroatië Albanië0173
C Engeland25 Denemarken25 Servië Slovenië50223
D Frankrijk Nederland Polen25 Oostenrijk2550273
E België Oekraïne Roemenië Slowakije0273
F Portugal Tsjechië Turkije Georgië2525298

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Cody Gakpo0298
Welk land scoort de meeste goals : Frankrijk0298
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Georgië0298
Welk land levert de topscorer van het EK : Frankrijk0298
Welk land wint de Fair Play Trofee : Oostenrijk0298
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Engeland0298
Welk land wint het EK : Engeland0298
Welk land wordt verliezend finalist : Frankrijk0298
Hoeveel gele kaarten op het EK : 1950298
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 60298
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyserie) : 1100298
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 220298