Voorspelling van Roeland

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Roeland Nederland Nederland

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland30511010
ApouleHongarijeZwitserland1113010
BpouleSpanjeKroatië21301020
BpouleItaliëAlbanië30211030
DpoulePolenNederland13124373
CpouleSloveniëDenemarken1211073
CpouleServiëEngeland02011083
EpouleRoemeniëOekraïne2230083
EpouleBelgiëSlowakije2101083
DpouleOostenrijkFrankrijk03011093
FpouleTurkijeGeorgië203110103
FpoulePortugalTsjechië202110113
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië20220113
ApouleDuitslandHongarije202025138
ApouleSchotlandZwitserland111125163
CpouleSloveniëServië111125188
CpouleDenemarkenEngeland13110188
BpouleSpanjeItalië22100188
EpouleSlowakijeOekraïne11
DpoulePolenOostenrijk10
DpouleNederlandFrankrijk22
FpouleGeorgiëTsjechië02
FpouleTurkijePortugal13
EpouleBelgiëRoemenië20
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland13
ApouleSchotlandHongarije11
BpouleKroatiëItalië11
BpouleAlbaniëSpanje04
DpouleNederlandOostenrijk20
DpouleFrankrijkPolen31
CpouleEngelandSlovenië31
CpouleDenemarkenServië11
EpouleSlowakijeRoemenië00
EpouleOekraïneBelgië12
FpouleTsjechiëTurkije11
FpouleGeorgiëPortugal04
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteZwitserlandItalië13
ZachtsteDuitslandDenemarken20
ZachtsteEngelandSlowakije20
ZachtsteSpanjeTsjechië32
ZachtsteNederlandOekraïne32
ZachtstePortugalKroatië21
ZachtsteBelgiëPolen20
ZachtsteFrankrijkTurkije31
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeDuitsland20
ZkwartPortugalNederland12
ZkwartEngelandItalië23
ZkwartBelgiëFrankrijk02
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveSpanjeNederland13
ZhalveFrankrijkItalië21
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleNederlandFrankrijk21
Voorspelde EK winnaar: Nederland188

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Zwitserland25 Hongarije Schotland50238
B Spanje25 Italië25 Kroatië Albanië50288
C Engeland25 Denemarken25 Servië Slovenië50338
D Frankrijk Nederland Polen25 Oostenrijk2550388
E België Oekraïne Slowakije Roemenië0388
F Portugal Turkije Tsjechië25 Georgië2550438

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Jeremie Frimpong0438
Welk land scoort de meeste goals : Frankrijk0438
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Albanië0438
Welk land levert de topscorer van het EK : Portugal0438
Welk land wint de Fair Play Trofee : Engeland0438
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Frankrijk0438
Welk land wint het EK : Nederland0438
Welk land wordt verliezend finalist : Frankrijk0438
Hoeveel gele kaarten op het EK : 1540438
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 90438
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyserie) : 1480438
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 230438