Voorspelling van AAWK

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
AAWK Engeland Frankrijk

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland10512020
ApouleHongarijeZwitserland12131030
BpouleSpanjeKroatië31301040
BpouleItaliëAlbanië20211050
DpoulePolenNederland13122575
CpouleSloveniëDenemarken111125100
CpouleServiëEngeland22010100
EpouleRoemeniëOekraïne203010110
EpouleBelgiëSlowakije31010110
DpouleOostenrijkFrankrijk040110120
FpouleTurkijeGeorgië203110130
FpoulePortugalTsjechië102110140
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië31220140
ApouleDuitslandHongarije202025165
ApouleSchotlandZwitserland001110175
CpouleSloveniëServië111125200
CpouleDenemarkenEngeland13110200
BpouleSpanjeItalië101025225
EpouleSlowakijeOekraïne20
DpoulePolenOostenrijk22
DpouleNederlandFrankrijk03
FpouleGeorgiëTsjechië12
FpouleTurkijePortugal12
EpouleBelgiëRoemenië31
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland02
ApouleSchotlandHongarije21
BpouleKroatiëItalië12
BpouleAlbaniëSpanje05
DpouleNederlandOostenrijk21
DpouleFrankrijkPolen31
CpouleEngelandSlovenië20
CpouleDenemarkenServië12
EpouleSlowakijeRoemenië10
EpouleOekraïneBelgië03
FpouleTsjechiëTurkije11
FpouleGeorgiëPortugal03
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteSchotlandItalië02
ZachtsteDuitslandServië32
ZachtsteEngelandTsjechië20
ZachtsteSpanjeRoemenië40
ZachtsteNederlandSlowakije21
ZachtstePortugalZwitserland22
ZachtsteBelgiëKroatië21
ZachtsteFrankrijkTurkije41
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeDuitsland22
ZkwartPortugalNederland31
ZkwartEngelandItalië12
ZkwartBelgiëFrankrijk03
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveDuitslandPortugal22
ZhalveFrankrijkItalië31
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleDuitslandFrankrijk22
Voorspelde EK winnaar: Frankrijk225

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Schotland Zwitserland Hongarije2550275
B Spanje25 Italië25 Kroatië Albanië50325
C Engeland25 Servië Slovenië25 Denemarken50375
D Frankrijk Nederland Polen25 Oostenrijk2550425
E België Slowakije25 Roemenië Oekraïne2550475
F Portugal Turkije Tsjechië25 Georgië2550525

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Memphis Depay0525
Welk land scoort de meeste goals : Frankrijk0525
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Oekraïne0525
Welk land levert de topscorer van het EK : Frankrijk0525
Welk land wint de Fair Play Trofee : Oekraïne0525
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Frankrijk0525
Welk land wint het EK : Frankrijk0525
Welk land wordt verliezend finalist : Duitsland0525
Hoeveel gele kaarten op het EK : 750525
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 50525
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyserie) : 1530525
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 340525