Voorspelling van Timo

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Timo Nederland Frankrijk

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland20512020
ApouleHongarijeZwitserland01131030
BpouleSpanjeKroatië1130030
BpouleItaliëAlbanië30211040
DpoulePolenNederland01124383
CpouleSloveniëDenemarken1211083
CpouleServiëEngeland12011093
EpouleRoemeniëOekraïne0130093
EpouleBelgiëSlowakije2001093
DpouleOostenrijkFrankrijk030110103
FpouleTurkijeGeorgië303110113
FpoulePortugalTsjechië202110123
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië10220123
ApouleDuitslandHongarije202025148
ApouleSchotlandZwitserland01110148
CpouleSloveniëServië12110148
CpouleDenemarkenEngeland111125173
BpouleSpanjeItalië211025198
EpouleSlowakijeOekraïne11
DpoulePolenOostenrijk11
DpouleNederlandFrankrijk02
FpouleGeorgiëTsjechië02
FpouleTurkijePortugal11
EpouleBelgiëRoemenië10
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland01
ApouleSchotlandHongarije00
BpouleKroatiëItalië01
BpouleAlbaniëSpanje02
DpouleNederlandOostenrijk10
DpouleFrankrijkPolen31
CpouleEngelandSlovenië20
CpouleDenemarkenServië10
EpouleSlowakijeRoemenië00
EpouleOekraïneBelgië01
FpouleTsjechiëTurkije01
FpouleGeorgiëPortugal03
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteZwitserlandItalië02
ZachtsteDuitslandDenemarken10
ZachtsteEngelandSlowakije20
ZachtsteSpanjeTsjechië10
ZachtsteNederlandOekraïne10
ZachtstePortugalKroatië00
ZachtsteBelgiëServië10
ZachtsteFrankrijkTurkije20
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeDuitsland10
ZkwartPortugalNederland01
ZkwartEngelandItalië00
ZkwartBelgiëFrankrijk02
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveSpanjeNederland01
ZhalveFrankrijkItalië11
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleNederlandFrankrijk02
Voorspelde EK winnaar: Frankrijk198

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Zwitserland25 Hongarije Schotland50248
B Spanje25 Italië25 Kroatië Albanië50298
C Engeland25 Denemarken25 Servië Slovenië50348
D Frankrijk Nederland Polen25 Oostenrijk2550398
E België Oekraïne Slowakije Roemenië0398
F Portugal Turkije Tsjechië25 Georgië2550448

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Brian Brobbey0448
Welk land scoort de meeste goals : Frankrijk0448
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Georgië0448
Welk land levert de topscorer van het EK : Frankrijk0448
Welk land wint de Fair Play Trofee : Oekraïne0448
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Frankrijk0448
Welk land wint het EK : Frankrijk0448
Welk land wordt verliezend finalist : Spanje0448
Hoeveel gele kaarten op het EK : 1670448
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 50448
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyserie) : 1400448
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 760448