Voorspelling van john rost

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
john rost Nederland Nederland

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland20512020
ApouleHongarijeZwitserland12131030
BpouleSpanjeKroatië1130030
BpouleItaliëAlbanië21212555
DpoulePolenNederland13124398
CpouleSloveniëDenemarken1211098
CpouleServiëEngeland130110108
EpouleRoemeniëOekraïne103010118
EpouleBelgiëSlowakije30010118
DpouleOostenrijkFrankrijk020110128
FpouleTurkijeGeorgië103110138
FpoulePortugalTsjechië202110148
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië30220148
ApouleDuitslandHongarije212010158
ApouleSchotlandZwitserland211125183
CpouleSloveniëServië12110183
CpouleDenemarkenEngeland13110183
BpouleSpanjeItalië11100183
EpouleSlowakijeOekraïne21
DpoulePolenOostenrijk10
DpouleNederlandFrankrijk23
FpouleGeorgiëTsjechië02
FpouleTurkijePortugal01
EpouleBelgiëRoemenië10
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland13
ApouleSchotlandHongarije10
BpouleKroatiëItalië11
BpouleAlbaniëSpanje02
DpouleNederlandOostenrijk30
DpouleFrankrijkPolen21
CpouleEngelandSlovenië20
CpouleDenemarkenServië11
EpouleSlowakijeRoemenië22
EpouleOekraïneBelgië02
FpouleTsjechiëTurkije20
FpouleGeorgiëPortugal13
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteSchotlandSpanje13
ZachtsteDuitslandDenemarken21
ZachtsteEngelandSlowakije20
ZachtsteKroatiëZwitserland31
ZachtsteNederlandRoemenië20
ZachtstePortugalServië10
ZachtsteBelgiëItalië12
ZachtsteFrankrijkTsjechië20
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartKroatiëDuitsland11
ZkwartPortugalNederland01
ZkwartEngelandSpanje01
ZkwartItaliëFrankrijk13
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveDuitslandNederland23
ZhalveFrankrijkSpanje10
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleNederlandFrankrijk20
Voorspelde EK winnaar: Nederland183

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Schotland Zwitserland Hongarije2550233
B Kroatië Spanje Italië Albanië0233
C Engeland25 Denemarken25 Servië Slovenië50283
D Frankrijk Nederland Polen25 Oostenrijk2550333
E België Roemenië Slowakije Oekraïne2525358
F Portugal Tsjechië Turkije Georgië2525383

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Memphis Depay0383
Welk land scoort de meeste goals : Engeland0383
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Georgië0383
Welk land levert de topscorer van het EK : Frankrijk0383
Welk land wint de Fair Play Trofee : Zwitserland0383
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Frankrijk0383
Welk land wint het EK : Nederland0383
Welk land wordt verliezend finalist : Frankrijk0383
Hoeveel gele kaarten op het EK : 1720383
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 90383
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyserie) : 1330383
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 190383