Voorspelling van Buzzz

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Buzzz Frankrijk Frankrijk

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland20511010
ApouleHongarijeZwitserland12131020
BpouleSpanjeKroatië31301030
BpouleItaliëAlbanië0021030
DpoulePolenNederland12122555
CpouleSloveniëDenemarken00111065
CpouleServiëEngeland12011075
EpouleRoemeniëOekraïne0030075
EpouleBelgiëSlowakije2001075
DpouleOostenrijkFrankrijk130143118
FpouleTurkijeGeorgië00310118
FpoulePortugalTsjechië212125143
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië31220143
ApouleDuitslandHongarije212010153
ApouleSchotlandZwitserland01110153
CpouleSloveniëServië001110163
CpouleDenemarkenEngeland12110163
BpouleSpanjeItalië311025188
EpouleSlowakijeOekraïne00
DpoulePolenOostenrijk00
DpouleNederlandFrankrijk13
FpouleGeorgiëTsjechië02
FpouleTurkijePortugal02
EpouleBelgiëRoemenië20
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland12
ApouleSchotlandHongarije12
BpouleKroatiëItalië00
BpouleAlbaniëSpanje02
DpouleNederlandOostenrijk21
DpouleFrankrijkPolen31
CpouleEngelandSlovenië20
CpouleDenemarkenServië21
EpouleSlowakijeRoemenië00
EpouleOekraïneBelgië03
FpouleTsjechiëTurkije21
FpouleGeorgiëPortugal03
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteZwitserlandKroatië12
ZachtsteDuitslandDenemarken31
ZachtsteEngelandSlowakije21
ZachtsteSpanjeHongarije31
ZachtsteNederlandRoemenië21
ZachtstePortugalSlovenië31
ZachtsteBelgiëItalië32
ZachtsteFrankrijkTsjechië31
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeDuitsland32
ZkwartPortugalNederland31
ZkwartEngelandKroatië21
ZkwartBelgiëFrankrijk13
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveSpanjePortugal21
ZhalveFrankrijkEngeland31
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleSpanjeFrankrijk23
Voorspelde EK winnaar: Frankrijk188

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Zwitserland25 Hongarije Schotland50238
B Spanje25 Kroatië Italië Albanië25263
C Engeland25 Denemarken25 Slovenië25 Servië25100363
D Frankrijk Nederland Oostenrijk Polen0363
E België Roemenië Slowakije Oekraïne2525388
F Portugal Tsjechië Turkije Georgië2525413

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Memphis Depay0413
Welk land scoort de meeste goals : Frankrijk0413
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Albanië0413
Welk land levert de topscorer van het EK : Frankrijk0413
Welk land wint de Fair Play Trofee : Denemarken0413
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Frankrijk0413
Welk land wint het EK : Frankrijk0413
Welk land wordt verliezend finalist : Spanje0413
Hoeveel gele kaarten op het EK : 1470413
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 60413
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyseries)1240413
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 180413