Voorspelling van NLsorajoch

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
NLsorajoch Nederland Frankrijk

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland30511010
ApouleHongarijeZwitserland01131020
BpouleSpanjeKroatië31301030
BpouleItaliëAlbanië20211040
DpoulePolenNederland12125898
CpouleSloveniëDenemarken111125123
CpouleServiëEngeland020110133
EpouleRoemeniëOekraïne00300133
EpouleBelgiëSlowakije20010133
DpouleOostenrijkFrankrijk140110143
FpouleTurkijeGeorgië01310143
FpoulePortugalTsjechië302110153
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië30220153
ApouleDuitslandHongarije302010163
ApouleSchotlandZwitserland12110163
CpouleSloveniëServië01110163
CpouleDenemarkenEngeland13110163
BpouleSpanjeItalië111025188
EpouleSlowakijeOekraïne31
DpoulePolenOostenrijk10
DpouleNederlandFrankrijk02
FpouleGeorgiëTsjechië10
FpouleTurkijePortugal04
EpouleBelgiëRoemenië30
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland02
ApouleSchotlandHongarije11
BpouleKroatiëItalië12
BpouleAlbaniëSpanje03
DpouleNederlandOostenrijk10
DpouleFrankrijkPolen31
CpouleEngelandSlovenië31
CpouleDenemarkenServië21
EpouleSlowakijeRoemenië20
EpouleOekraïneBelgië03
FpouleTsjechiëTurkije01
FpouleGeorgiëPortugal03
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteZwitserlandItalië12
ZachtsteDuitslandDenemarken20
ZachtsteEngelandPolen31
ZachtsteSpanjeTurkije20
ZachtsteNederlandSlowakije21
ZachtstePortugalKroatië21
ZachtsteBelgiëServië30
ZachtsteFrankrijkGeorgië40
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeDuitsland12
ZkwartPortugalNederland20
ZkwartEngelandItalië10
ZkwartBelgiëFrankrijk13
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveDuitslandPortugal01
ZhalveFrankrijkEngeland31
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinalePortugalFrankrijk12
Voorspelde EK winnaar: Frankrijk188

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Zwitserland25 Schotland25 Hongarije25100288
B Spanje25 Italië25 Kroatië Albanië50338
C Engeland25 Denemarken25 Servië Slovenië50388
D Frankrijk Nederland Polen25 Oostenrijk2550438
E België Slowakije25 Oekraïne Roemenië25463
F Portugal Georgië Turkije Tsjechië0463

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Steven Bergwijn0463
Welk land scoort de meeste goals : Frankrijk0463
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Slowakije0463
Welk land levert de topscorer van het EK : Frankrijk0463
Welk land wint de Fair Play Trofee : Kroatië0463
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Frankrijk0463
Welk land wint het EK : Frankrijk0463
Welk land wordt verliezend finalist : Portugal0463
Hoeveel gele kaarten op het EK : 360463
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 60463
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyseries)1230463
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 340463