Voorspelling van Miep

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Miep België Duitsland

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland21511010
ApouleHongarijeZwitserland2113010
BpouleSpanjeKroatië31301020
BpouleItaliëAlbanië20211030
DpoulePolenNederland13121040
CpouleSloveniëDenemarken1211040
CpouleServiëEngeland12011050
EpouleRoemeniëOekraïne0230050
EpouleBelgiëSlowakije2001050
DpouleOostenrijkFrankrijk02011060
FpouleTurkijeGeorgië21311070
FpoulePortugalTsjechië1121070
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië2122070
ApouleDuitslandHongarije31201080
ApouleSchotlandZwitserland211125105
CpouleSloveniëServië12110105
CpouleDenemarkenEngeland12110105
BpouleSpanjeItalië22100105
EpouleSlowakijeOekraïne12
DpoulePolenOostenrijk11
DpouleNederlandFrankrijk22
FpouleGeorgiëTsjechië22
FpouleTurkijePortugal12
EpouleBelgiëRoemenië21
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland02
ApouleSchotlandHongarije21
BpouleKroatiëItalië12
BpouleAlbaniëSpanje02
DpouleNederlandOostenrijk21
DpouleFrankrijkPolen20
CpouleEngelandSlovenië20
CpouleDenemarkenServië22
EpouleSlowakijeRoemenië22
EpouleOekraïneBelgië21
FpouleTsjechiëTurkije12
FpouleGeorgiëPortugal02
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteSchotlandItalië02
ZachtsteDuitslandDenemarken20
ZachtsteEngelandTsjechië20
ZachtsteSpanjeHongarije20
ZachtsteNederlandBelgië21
ZachtstePortugalServië22
ZachtsteOekraïneKroatië20
ZachtsteFrankrijkTurkije21
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeDuitsland12
ZkwartPortugalNederland12
ZkwartEngelandItalië21
ZkwartOekraïneFrankrijk12
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveDuitslandNederland32
ZhalveFrankrijkEngeland12
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleDuitslandEngeland32
Voorspelde EK winnaar: Duitsland105

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Schotland Hongarije Zwitserland25130
B Spanje25 Italië25 Kroatië Albanië50180
C Engeland25 Denemarken25 Servië Slovenië50230
D Frankrijk Nederland Oostenrijk Polen0230
E Oekraïne België Roemenië Slowakije0230
F Portugal Turkije Tsjechië25 Georgië2550280

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Stefan de Vrij0280
Welk land scoort de meeste goals : Duitsland0280
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Albanië0280
Welk land levert de topscorer van het EK : Engeland0280
Welk land wint de Fair Play Trofee : Denemarken0280
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Georgië0280
Welk land wint het EK : Engeland0280
Welk land wordt verliezend finalist : Nederland0280
Hoeveel gele kaarten op het EK : 550280
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 80280
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyseries)1510280
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 250280