Voorspelling van Pamela

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Pamela Nederland Engeland

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland20511010
ApouleHongarijeZwitserland12131020
BpouleSpanjeKroatië1130020
BpouleItaliëAlbanië20211030
DpoulePolenNederland12125888
CpouleSloveniëDenemarken0111088
CpouleServiëEngeland02011098
EpouleRoemeniëOekraïne0130098
EpouleBelgiëSlowakije2001098
DpouleOostenrijkFrankrijk030110108
FpouleTurkijeGeorgië11310108
FpoulePortugalTsjechië202110118
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië20220118
ApouleDuitslandHongarije202050168
ApouleSchotlandZwitserland111125193
CpouleSloveniëServië111125218
CpouleDenemarkenEngeland01110218
BpouleSpanjeItalië311025243
EpouleSlowakijeOekraïne01
DpoulePolenOostenrijk10
DpouleNederlandFrankrijk11
FpouleGeorgiëTsjechië01
FpouleTurkijePortugal13
EpouleBelgiëRoemenië20
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland02
ApouleSchotlandHongarije10
BpouleKroatiëItalië12
BpouleAlbaniëSpanje03
DpouleNederlandOostenrijk20
DpouleFrankrijkPolen31
CpouleEngelandSlovenië20
CpouleDenemarkenServië21
EpouleSlowakijeRoemenië11
EpouleOekraïneBelgië02
FpouleTsjechiëTurkije01
FpouleGeorgiëPortugal03
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteZwitserlandItalië02
ZachtsteDuitslandDenemarken20
ZachtsteEngelandTsjechië30
ZachtsteSpanjePolen21
ZachtsteNederlandOekraïne20
ZachtstePortugalKroatië11
ZachtsteBelgiëSchotland31
ZachtsteFrankrijkTurkije30
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeDuitsland22
ZkwartKroatiëNederland12
ZkwartEngelandItalië32
ZkwartBelgiëFrankrijk12
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveDuitslandNederland11
ZhalveFrankrijkEngeland23
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleDuitslandEngeland12
Voorspelde EK winnaar: Engeland243

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Zwitserland25 Schotland25 Hongarije25100343
B Spanje25 Italië25 Kroatië Albanië50393
C Engeland25 Denemarken25 Servië Slovenië50443
D Frankrijk Nederland Polen25 Oostenrijk2550493
E België Oekraïne Roemenië Slowakije0493
F Portugal Turkije Tsjechië25 Georgië2550543

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Memphis Depay0543
Welk land scoort de meeste goals : Engeland0543
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Albanië0543
Welk land levert de topscorer van het EK : Frankrijk0543
Welk land wint de Fair Play Trofee : Georgië0543
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Frankrijk0543
Welk land wint het EK : Engeland0543
Welk land wordt verliezend finalist : Frankrijk0543
Hoeveel gele kaarten op het EK : 1610543
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 60543
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyseries)1330543
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 290543