Voorspelling van TeppiešŸ¤‘

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
TeppiešŸ¤‘ Duitsland Duitsland

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland30514343
ApouleHongarijeZwitserland1013043
BpouleSpanjeKroatiƫ2230043
BpouleItaliƫAlbaniƫ31211053
DpoulePolenNederland02121063
CpouleSloveniƫDenemarken1211063
CpouleServiƫEngeland13012083
EpouleRoemeniĆ«OekraĆÆne0230083
EpouleBelgiƫSlowakije3001083
DpouleOostenrijkFrankrijk12011093
FpouleTurkijeGeorgiƫ213110103
FpoulePortugalTsjechiƫ302110113
Ronde 2
BpouleKroatiƫAlbaniƫ31220113
ApouleDuitslandHongarije302043156
ApouleSchotlandZwitserland02110156
CpouleSloveniƫServiƫ001110166
CpouleDenemarkenEngeland12110166
BpouleSpanjeItaliƫ12100166
EpouleSlowakijeOekraĆÆne12
DpoulePolenOostenrijk22
DpouleNederlandFrankrijk13
FpouleGeorgiƫTsjechiƫ00
FpouleTurkijePortugal02
EpouleBelgiƫRoemeniƫ20
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland12
ApouleSchotlandHongarije10
BpouleKroatiƫItaliƫ22
BpouleAlbaniƫSpanje12
DpouleNederlandOostenrijk20
DpouleFrankrijkPolen30
CpouleEngelandSloveniƫ20
CpouleDenemarkenServiƫ20
EpouleSlowakijeRoemeniƫ20
EpouleOekraĆÆneBelgiĆ«02
FpouleTsjechiƫTurkije11
FpouleGeorgiƫPortugal13
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteZwitserlandKroatiƫ02
ZachtsteDuitslandDenemarken21
ZachtsteEngelandTsjechiƫ20
ZachtsteItaliƫSlowakije20
ZachtsteNederlandOekraĆÆne20
ZachtstePortugalHongarije30
ZachtsteBelgiƫSpanje21
ZachtsteFrankrijkTurkije30
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartItaliƫDuitsland12
ZkwartPortugalNederland02
ZkwartEngelandKroatiƫ22
ZkwartBelgiƫFrankrijk02
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveDuitslandNederland20
ZhalveFrankrijkEngeland20
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleDuitslandFrankrijk32
Voorspelde EK winnaar: Duitsland166

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Zwitserland25 Hongarije Schotland50216
B Italiƫ Kroatiƫ Spanje Albaniƫ0216
C Engeland25 Denemarken25 Sloveniƫ25 Serviƫ25100316
D Frankrijk Nederland Oostenrijk Polen0316
E BelgiĆ« OekraĆÆne Slowakije RoemeniĆ«0316
F Portugal Turkije Tsjechiƫ25 Georgiƫ2550366

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Denzel Dumfries0366
Welk land scoort de meeste goals : Duitsland0366
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Serviƫ0366
Welk land levert de topscorer van het EK : Frankrijk0366
Welk land wint de Fair Play Trofee : Schotland0366
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Nederland0366
Welk land wint het EK : Frankrijk0366
Welk land wordt verliezend finalist : Duitsland0366
Hoeveel gele kaarten op het EK : 770366
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 30366
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyseries)990366
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 220366