Voorspelling van Schildersbedrijf Gorissen

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Schildersbedrijf Gorissen Nederland Nederland

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland30511010
ApouleHongarijeZwitserland2113010
BpouleSpanjeKroatië21301020
BpouleItaliëAlbanië10211030
DpoulePolenNederland13124373
CpouleSloveniëDenemarken0211073
CpouleServiëEngeland13011083
EpouleRoemeniëOekraïne1130083
EpouleBelgiëSlowakije3001083
DpouleOostenrijkFrankrijk04011093
FpouleTurkijeGeorgië213110103
FpoulePortugalTsjechië202110113
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië30220113
ApouleDuitslandHongarije412010123
ApouleSchotlandZwitserland01110123
CpouleSloveniëServië12110123
CpouleDenemarkenEngeland23110123
BpouleSpanjeItalië211025148
EpouleSlowakijeOekraïne00
DpoulePolenOostenrijk10
DpouleNederlandFrankrijk32
FpouleGeorgiëTsjechië22
FpouleTurkijePortugal03
EpouleBelgiëRoemenië20
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland13
ApouleSchotlandHongarije12
BpouleKroatiëItalië21
BpouleAlbaniëSpanje03
DpouleNederlandOostenrijk30
DpouleFrankrijkPolen31
CpouleEngelandSlovenië41
CpouleDenemarkenServië21
EpouleSlowakijeRoemenië30
EpouleOekraïneBelgië05
FpouleTsjechiëTurkije01
FpouleGeorgiëPortugal04
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteHongarijeKroatië13
ZachtsteDuitslandDenemarken20
ZachtsteEngelandPolen21
ZachtsteSpanjeZwitserland30
ZachtsteFrankrijkSlowakije60
ZachtstePortugalServië21
ZachtsteBelgiëItalië32
ZachtsteNederlandTurkije42
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeDuitsland13
ZkwartPortugalFrankrijk23
ZkwartEngelandKroatië31
ZkwartBelgiëNederland12
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveDuitslandFrankrijk13
ZhalveNederlandEngeland21
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleFrankrijkNederland12
Voorspelde EK winnaar: Nederland148

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Hongarije Zwitserland Schotland25173
B Spanje25 Kroatië Italië Albanië25198
C Engeland25 Denemarken25 Servië Slovenië50248
D Nederland25 Frankrijk25 Polen25 Oostenrijk25100348
E België Slowakije25 Oekraïne Roemenië25373
F Portugal Turkije Tsjechië25 Georgië2550423

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Memphis Depay0423
Welk land scoort de meeste goals : Frankrijk0423
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Albanië0423
Welk land levert de topscorer van het EK : Nederland0423
Welk land wint de Fair Play Trofee : België0423
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Frankrijk0423
Welk land wint het EK : Frankrijk0423
Welk land wordt verliezend finalist : Nederland0423
Hoeveel gele kaarten op het EK : 250423
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 50423
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyseries)2000423
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 150423