Voorspelling van ThaDobbel

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
ThaDobbel Frankrijk Nederland

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland21511010
ApouleHongarijeZwitserland13132535
BpouleSpanjeKroatië21301045
BpouleItaliëAlbanië3521045
DpoulePolenNederland3012045
CpouleSloveniëDenemarken0411045
CpouleServiëEngeland42012570
EpouleRoemeniëOekraïne42301080
EpouleBelgiëSlowakije250120100
DpouleOostenrijkFrankrijk51010100
FpouleTurkijeGeorgië02310100
FpoulePortugalTsjechië542110110
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië43220110
ApouleDuitslandHongarije01200110
ApouleSchotlandZwitserland02110110
CpouleSloveniëServië52110110
CpouleDenemarkenEngeland15110110
BpouleSpanjeItalië25100110
EpouleSlowakijeOekraïne13
DpoulePolenOostenrijk52
DpouleNederlandFrankrijk55
FpouleGeorgiëTsjechië40
FpouleTurkijePortugal53
EpouleBelgiëRoemenië24
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland34
ApouleSchotlandHongarije33
BpouleKroatiëItalië34
BpouleAlbaniëSpanje55
DpouleNederlandOostenrijk41
DpouleFrankrijkPolen01
CpouleEngelandSlovenië35
CpouleDenemarkenServië23
EpouleSlowakijeRoemenië03
EpouleOekraïneBelgië54
FpouleTsjechiëTurkije22
FpouleGeorgiëPortugal31
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteDuitslandAlbanië10
ZachtsteZwitserlandServië31
ZachtsteSloveniëOostenrijk13
ZachtsteItaliëHongarije02
ZachtsteNederlandOekraïne31
ZachtsteGeorgiëEngeland53
ZachtsteRoemeniëSpanje02
ZachtstePolenTurkije43
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartHongarijeZwitserland44
ZkwartGeorgiëNederland35
ZkwartOostenrijkDuitsland00
ZkwartSpanjePolen03
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveHongarijeNederland45
ZhalvePolenOostenrijk04
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleNederlandOostenrijk53
Voorspelde EK winnaar: Nederland110

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Zwitserland Duitsland Hongarije Schotland0110
B Italië Albanië Spanje Kroatië2525135
C Slovenië Servië Engeland Denemarken0135
D Polen Nederland Oostenrijk Frankrijk0135
E Roemenië25 Oekraïne Slowakije België25160
F Georgië Turkije Portugal Tsjechië0160

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Mark Flekken0160
Welk land scoort de meeste goals : Kroatië0160
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Roemenië0160
Welk land levert de topscorer van het EK : Denemarken0160
Welk land wint de Fair Play Trofee : Georgië0160
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Roemenië0160
Welk land wint het EK : Italië0160
Welk land wordt verliezend finalist : Frankrijk0160
Hoeveel gele kaarten op het EK : 930160
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 730160
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyseries)1820160
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 740160