Voorspelling van Jamirochin

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Jamirochin Nederland Duitsland

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland30511010
ApouleHongarijeZwitserland2113010
BpouleSpanjeKroatië10301020
BpouleItaliëAlbanië20211030
DpoulePolenNederland02124373
CpouleSloveniëDenemarken00111083
CpouleServiëEngeland13011093
EpouleRoemeniëOekraïne1130093
EpouleBelgiëSlowakije2101093
DpouleOostenrijkFrankrijk140110103
FpouleTurkijeGeorgië22310103
FpoulePortugalTsjechië312110113
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië20220113
ApouleDuitslandHongarije102010123
ApouleSchotlandZwitserland221110133
CpouleSloveniëServië02110133
CpouleDenemarkenEngeland01110133
BpouleSpanjeItalië331025158
EpouleSlowakijeOekraïne10
DpoulePolenOostenrijk12
DpouleNederlandFrankrijk21
FpouleGeorgiëTsjechië01
FpouleTurkijePortugal12
EpouleBelgiëRoemenië00
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland02
ApouleSchotlandHongarije22
BpouleKroatiëItalië21
BpouleAlbaniëSpanje13
DpouleNederlandOostenrijk20
DpouleFrankrijkPolen30
CpouleEngelandSlovenië21
CpouleDenemarkenServië13
EpouleSlowakijeRoemenië10
EpouleOekraïneBelgië21
FpouleTsjechiëTurkije20
FpouleGeorgiëPortugal03
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteHongarijeKroatië12
ZachtsteDuitslandServië30
ZachtsteEngelandOekraïne30
ZachtsteSpanjeOostenrijk21
ZachtsteFrankrijkBelgië21
ZachtstePortugalItalië10
ZachtsteSlowakijeSchotland21
ZachtsteNederlandTsjechië21
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeDuitsland02
ZkwartPortugalFrankrijk13
ZkwartEngelandKroatië21
ZkwartSlowakijeNederland01
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveDuitslandFrankrijk32
ZhalveNederlandEngeland12
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleDuitslandEngeland20
Voorspelde EK winnaar: Duitsland158

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Hongarije Schotland25 Zwitserland50208
B Spanje25 Kroatië Italië Albanië25233
C Engeland25 Servië Denemarken Slovenië25258
D Nederland25 Frankrijk25 Oostenrijk Polen50308
E Slowakije België Oekraïne Roemenië0308
F Portugal Tsjechië Turkije Georgië2525333

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Memphis Depay0333
Welk land scoort de meeste goals : Duitsland0333
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Albanië0333
Welk land levert de topscorer van het EK : Frankrijk0333
Welk land wint de Fair Play Trofee : Kroatië0333
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Duitsland0333
Welk land wint het EK : Duitsland0333
Welk land wordt verliezend finalist : Engeland0333
Hoeveel gele kaarten op het EK : 1520333
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 60333
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyseries)1020333
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 240333