Voorspelling van Queen Oranje šŸ§”šŸ†āš½šŸ‡³šŸ‡±

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Queen Oranje šŸ§”šŸ†āš½šŸ‡³šŸ‡± Nederland Nederland

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland21511010
ApouleHongarijeZwitserland1113010
BpouleSpanjeKroatiƫ20301020
BpouleItaliƫAlbaniƫ20211030
DpoulePolenNederland04125383
CpouleSloveniƫDenemarken4111083
CpouleServiƫEngeland02011093
EpouleRoemeniĆ«OekraĆÆne1130093
EpouleBelgiƫSlowakije2001093
DpouleOostenrijkFrankrijk030110103
FpouleTurkijeGeorgiƫ00310103
FpoulePortugalTsjechiƫ302110113
Ronde 2
BpouleKroatiƫAlbaniƫ002210123
ApouleDuitslandHongarije302010133
ApouleSchotlandZwitserland111125158
CpouleSloveniƫServiƫ001110168
CpouleDenemarkenEngeland12110168
BpouleSpanjeItaliƫ211025193
EpouleSlowakijeOekraĆÆne01
DpoulePolenOostenrijk20
DpouleNederlandFrankrijk24
FpouleGeorgiƫTsjechiƫ11
FpouleTurkijePortugal02
EpouleBelgiƫRoemeniƫ20
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland03
ApouleSchotlandHongarije00
BpouleKroatiƫItaliƫ03
BpouleAlbaniƫSpanje03
DpouleNederlandOostenrijk40
DpouleFrankrijkPolen30
CpouleEngelandSloveniƫ21
CpouleDenemarkenServiƫ10
EpouleSlowakijeRoemeniƫ00
EpouleOekraĆÆneBelgiĆ«03
FpouleTsjechiƫTurkije11
FpouleGeorgiƫPortugal03
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteZwitserlandItaliƫ12
ZachtsteDuitslandSloveniƫ20
ZachtsteEngelandTurkije20
ZachtsteSpanjeRoemeniƫ20
ZachtsteFrankrijkOekraĆÆne21
ZachtstePortugalSchotland20
ZachtsteBelgiƫPolen30
ZachtsteNederlandGeorgiƫ00
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeDuitsland11
ZkwartPortugalFrankrijk00
ZkwartEngelandItaliƫ12
ZkwartBelgiƫNederland03
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveSpanjeFrankrijk11
ZhalveNederlandItaliƫ20
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleSpanjeNederland13
Voorspelde EK winnaar: Nederland193

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Schotland Zwitserland Hongarije2550243
B Spanje25 Italiƫ25 Albaniƫ25 Kroatiƫ25100343
C Engeland25 Sloveniƫ Denemarken Serviƫ2550393
D Frankrijk Nederland Polen25 Oostenrijk2550443
E BelgiĆ« OekraĆÆne RoemeniĆ« Slowakije0443
F Portugal Turkije Tsjechiƫ25 Georgiƫ2550493

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Memphis Depay0493
Welk land scoort de meeste goals : Frankrijk0493
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Albaniƫ0493
Welk land levert de topscorer van het EK : Engeland0493
Welk land wint de Fair Play Trofee : Nederland0493
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Frankrijk0493
Welk land wint het EK : Nederland0493
Welk land wordt verliezend finalist : Portugal0493
Hoeveel gele kaarten op het EK : 80493
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 80493
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyseries)1750493
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 100493