Voorspelling van ROGGBIV.nl

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
ROGGBIV.nl Frankrijk Nederland

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland30511010
ApouleHongarijeZwitserland01131020
BpouleSpanjeKroatië31301030
BpouleItaliëAlbanië30211040
DpoulePolenNederland12125090
CpouleSloveniëDenemarken0211090
CpouleServiëEngeland130110100
EpouleRoemeniëOekraïne11300100
EpouleBelgiëSlowakije20010100
DpouleOostenrijkFrankrijk030143143
FpouleTurkijeGeorgië103110153
FpoulePortugalTsjechië212125178
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië21220178
ApouleDuitslandHongarije302010188
ApouleSchotlandZwitserland01110188
CpouleSloveniëServië12110188
CpouleDenemarkenEngeland13110188
BpouleSpanjeItalië22100188
EpouleSlowakijeOekraïne01
DpoulePolenOostenrijk21
DpouleNederlandFrankrijk13
FpouleGeorgiëTsjechië01
FpouleTurkijePortugal12
EpouleBelgiëRoemenië30
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland14
ApouleSchotlandHongarije01
BpouleKroatiëItalië13
BpouleAlbaniëSpanje05
DpouleNederlandOostenrijk21
DpouleFrankrijkPolen31
CpouleEngelandSlovenië30
CpouleDenemarkenServië21
EpouleSlowakijeRoemenië00
EpouleOekraïneBelgië03
FpouleTsjechiëTurkije12
FpouleGeorgiëPortugal03
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteZwitserlandItalië13
ZachtsteDuitslandDenemarken21
ZachtsteEngelandPolen21
ZachtsteSpanjeTsjechië30
ZachtsteNederlandOekraïne21
ZachtstePortugalKroatië21
ZachtsteBelgiëServië21
ZachtsteFrankrijkTurkije20
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeDuitsland12
ZkwartPortugalNederland12
ZkwartEngelandItalië21
ZkwartBelgiëFrankrijk12
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveDuitslandNederland12
ZhalveFrankrijkEngeland21
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleNederlandFrankrijk21
Voorspelde EK winnaar: Nederland188

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Zwitserland25 Hongarije Schotland50238
B Spanje25 Italië25 Kroatië Albanië50288
C Engeland25 Denemarken25 Servië Slovenië50338
D Frankrijk Nederland Polen25 Oostenrijk2550388
E België Oekraïne Roemenië Slowakije0388
F Portugal Turkije Tsjechië25 Georgië2550438

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Cody Gakpo0438
Welk land scoort de meeste goals : Frankrijk0438
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Albanië0438
Welk land levert de topscorer van het EK : Frankrijk0438
Welk land wint de Fair Play Trofee : Oekraïne0438
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Frankrijk0438
Welk land wint het EK : Engeland0438
Welk land wordt verliezend finalist : Frankrijk0438
Hoeveel gele kaarten op het EK : 1560438
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 70438
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyseries)1240438
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 240438