Voorspelling van Riri

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Riri Spanje Portugal

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland21511010
ApouleHongarijeZwitserland01131020
BpouleSpanjeKroatië20305373
BpouleItaliëAlbanië20211083
DpoulePolenNederland01121093
CpouleSloveniëDenemarken0111093
CpouleServiëEngeland020110103
EpouleRoemeniëOekraïne01300103
EpouleBelgiëSlowakije21010103
DpouleOostenrijkFrankrijk020110113
FpouleTurkijeGeorgië103110123
FpoulePortugalTsjechië202110133
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië10220133
ApouleDuitslandHongarije202025158
ApouleSchotlandZwitserland21110158
CpouleSloveniëServië10110158
CpouleDenemarkenEngeland02110158
BpouleSpanjeItalië201058216
EpouleSlowakijeOekraïne01
DpoulePolenOostenrijk10
DpouleNederlandFrankrijk10
FpouleGeorgiëTsjechië02
FpouleTurkijePortugal02
EpouleBelgiëRoemenië10
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland01
ApouleSchotlandHongarije10
BpouleKroatiëItalië11
BpouleAlbaniëSpanje03
DpouleNederlandOostenrijk10
DpouleFrankrijkPolen21
CpouleEngelandSlovenië20
CpouleDenemarkenServië10
EpouleSlowakijeRoemenië10
EpouleOekraïneBelgië02
FpouleTsjechiëTurkije01
FpouleGeorgiëPortugal02
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteSchotlandItalië12
ZachtsteDuitslandDenemarken21
ZachtsteEngelandSlowakije20
ZachtsteSpanjePolen20
ZachtsteFrankrijkOekraïne20
ZachtstePortugalKroatië20
ZachtsteBelgiëZwitserland10
ZachtsteNederlandTurkije20
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeDuitsland20
ZkwartPortugalFrankrijk10
ZkwartEngelandItalië01
ZkwartBelgiëNederland02
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveSpanjePortugal01
ZhalveNederlandItalië10
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinalePortugalNederland21
Voorspelde EK winnaar: Portugal216

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Schotland Zwitserland Hongarije2550266
B Spanje25 Italië25 Kroatië Albanië50316
C Engeland25 Denemarken25 Slovenië25 Servië25100416
D Nederland25 Frankrijk25 Polen25 Oostenrijk25100516
E België Oekraïne Slowakije Roemenië0516
F Portugal Turkije Tsjechië25 Georgië2550566

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Denzel Dumfries0566
Welk land scoort de meeste goals : Spanje0566
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Albanië0566
Welk land levert de topscorer van het EK : Spanje0566
Welk land wint de Fair Play Trofee : Italië0566
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Spanje0566
Welk land wint het EK : Spanje0566
Welk land wordt verliezend finalist : Engeland0566
Hoeveel gele kaarten op het EK : 450566
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 180566
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyseries)560566
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 350566