Voorspelling van Ripelf

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Ripelf Italië Italië

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland21511010
ApouleHongarijeZwitserland12131020
BpouleSpanjeKroatië21301030
BpouleItaliëAlbanië1221030
DpoulePolenNederland21122555
CpouleSloveniëDenemarken1211055
CpouleServiëEngeland2101055
EpouleRoemeniëOekraïne1230055
EpouleBelgiëSlowakije2101055
DpouleOostenrijkFrankrijk12011065
FpouleTurkijeGeorgië21311075
FpoulePortugalTsjechië212125100
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië12220100
ApouleDuitslandHongarije212010110
ApouleSchotlandZwitserland12110110
CpouleSloveniëServië21110110
CpouleDenemarkenEngeland12110110
BpouleSpanjeItalië211043153
EpouleSlowakijeOekraïne12
DpoulePolenOostenrijk21
DpouleNederlandFrankrijk12
FpouleGeorgiëTsjechië12
FpouleTurkijePortugal12
EpouleBelgiëRoemenië21
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland12
ApouleSchotlandHongarije21
BpouleKroatiëItalië12
BpouleAlbaniëSpanje12
DpouleNederlandOostenrijk12
DpouleFrankrijkPolen21
CpouleEngelandSlovenië21
CpouleDenemarkenServië21
EpouleSlowakijeRoemenië21
EpouleOekraïneBelgië12
FpouleTsjechiëTurkije12
FpouleGeorgiëPortugal12
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteZwitserlandAlbanië12
ZachtsteDuitslandEngeland21
ZachtsteDenemarkenOostenrijk21
ZachtsteSpanjeSchotland21
ZachtstePolenOekraïne12
ZachtstePortugalServië21
ZachtsteBelgiëItalië12
ZachtsteFrankrijkTurkije21
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeDuitsland12
ZkwartPortugalOekraïne21
ZkwartDenemarkenAlbanië21
ZkwartItaliëFrankrijk21
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveDuitslandPortugal12
ZhalveItaliëDenemarken21
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinalePortugalItalië12
Voorspelde EK winnaar: Italië153

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Zwitserland25 Schotland25 Hongarije25100253
B Spanje25 Albanië Italië Kroatië2550303
C Denemarken Engeland Servië Slovenië0303
D Frankrijk Polen Oostenrijk Nederland0303
E België Oekraïne Slowakije Roemenië0303
F Portugal Turkije Tsjechië25 Georgië2550353

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Matthijs de Ligt0353
Welk land scoort de meeste goals : Frankrijk0353
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Duitsland0353
Welk land levert de topscorer van het EK : Duitsland0353
Welk land wint de Fair Play Trofee : Georgië0353
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Georgië0353
Welk land wint het EK : Georgië0353
Welk land wordt verliezend finalist : Georgië0353
Hoeveel gele kaarten op het EK : 2000353
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 90353
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyseries)2090353
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 230353