Voorspelling van De Apotheker

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
De Apotheker Nederland Spanje

Wedstrijd uitslagen

PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleDuitslandSchotland20511010
ApouleHongarijeZwitserland21132535
BpouleSpanjeKroatië10301045
BpouleItaliëAlbanië10211055
DpoulePolenNederland02124398
CpouleSloveniëDenemarken111125123
CpouleServiëEngeland020110133
EpouleRoemeniëOekraïne213010143
EpouleBelgiëSlowakije11010143
DpouleOostenrijkFrankrijk020110153
FpouleTurkijeGeorgië213110163
FpoulePortugalTsjechië202110173
Ronde 2
BpouleKroatiëAlbanië20220173
ApouleDuitslandHongarije212010183
ApouleSchotlandZwitserland111125208
CpouleSloveniëServië111125233
CpouleDenemarkenEngeland111125258
BpouleSpanjeItalië201010268
EpouleSlowakijeOekraïne11
DpoulePolenOostenrijk12
DpouleNederlandFrankrijk12
FpouleGeorgiëTsjechië11
FpouleTurkijePortugal12
EpouleBelgiëRoemenië10
Ronde 3
ApouleZwitserlandDuitsland10
ApouleSchotlandHongarije00
BpouleKroatiëItalië01
BpouleAlbaniëSpanje03
DpouleNederlandOostenrijk21
DpouleFrankrijkPolen30
CpouleEngelandSlovenië21
CpouleDenemarkenServië11
EpouleSlowakijeRoemenië21
EpouleOekraïneBelgië12
FpouleTsjechiëTurkije12
FpouleGeorgiëPortugal04
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteHongarijeItalië01
ZachtsteDuitslandDenemarken20
ZachtsteEngelandRoemenië20
ZachtsteSpanjeOostenrijk20
ZachtsteNederlandSlowakije21
ZachtstePortugalKroatië10
ZachtsteBelgiëZwitserland11
ZachtsteFrankrijkTurkije20
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartSpanjeDuitsland00
ZkwartPortugalNederland21
ZkwartEngelandItalië21
ZkwartZwitserlandFrankrijk02
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveSpanjePortugal21
ZhalveFrankrijkEngeland21
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleSpanjeFrankrijk10
Voorspelde EK winnaar: Spanje268

Poule Standen en Punten

Let op : Punten zijn tijdens de poulefase virtueel

 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Duitsland25 Hongarije Zwitserland Schotland25293
B Spanje25 Italië25 Kroatië Albanië50343
C Engeland25 Denemarken25 Slovenië25 Servië25100443
D Frankrijk Nederland Oostenrijk Polen0443
E België Slowakije25 Roemenië Oekraïne2550493
F Portugal Turkije Tsjechië25 Georgië2550543

Open vragen

Let op : Punten zijn tot het eind van het tournooi. virtueel

VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Memphis Depay0543
Welk land scoort de meeste goals : Frankrijk0543
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Albanië0543
Welk land levert de topscorer van het EK : Engeland0543
Welk land wint de Fair Play Trofee : België0543
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Frankrijk0543
Welk land wint het EK : Frankrijk0543
Welk land wordt verliezend finalist : Duitsland0543
Hoeveel gele kaarten op het EK : 2040543
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 60543
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyseries)1280543
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 730543