Home » Voorspellingen

Voorspellingen

Puntenoverzicht van :

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Flierp Zuid-Korea Zuid-Korea
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleQatarEcuador100200
BpouleEngelandIran21622525
ApouleSenegalNederland1102025
BpouleVerenigde StatenWales22112550
CpouleArgentiniëSaudi-Arabië1112050
DpouleDenemarkenTunesië1000050
CpouleMexicoPolen3100050
DpouleFrankrijkAustralië20412575
FpouleMarokkoKroatië1200075
EpouleDuitslandJapan2112075
EpouleSpanjeCosta Rica1270075
FpouleBelgiëCanada211025100
GpouleZwitserlandKameroen23100100
HpouleUruguayZuid-Korea10000100
HpoulePortugalGhana303225125
GpouleBraziliëServië202050175
Ronde 2
BpouleWalesIran10020175
ApouleQatarSenegal21130175
ApouleNederlandEcuador31110175
BpouleEngelandVerenigde Staten20000175
DpouleTunesiëAustralië120125200
CpoulePolenSaudi-Arabië202050250
DpouleFrankrijkDenemarken312125275
CpouleArgentiniëMexico102025300
EpouleJapanCosta Rica21010300
FpouleBelgiëMarokko21020300
FpouleKroatiëCanada314125325
EpouleSpanjeDuitsland12110325
GpouleKameroenServië12330325
HpouleZuid-KoreaGhana202360385
GpouleBraziliëZwitserland311025410
HpoulePortugalUruguay212025435
Ronde 3
ApouleEcuadorSenegal11120435
ApouleNederlandQatar412025460
BpouleWalesEngeland120325485
BpouleIranVerenigde Staten11010485
CpoulePolenArgentinië12
CpouleSaudi-ArabiëMexico01
DpouleAustraliëDenemarken13
DpouleTunesiëFrankrijk13
EpouleJapanSpanje02
EpouleCosta RicaDuitsland14
FpouleKroatiëBelgië12
FpouleCanadaMarokko12
GpouleServiëZwitserland11
GpouleKameroenBrazilië13
HpouleGhanaUruguay12
HpouleZuid-KoreaPortugal20
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZachtsteNederlandWales20
ZachtsteArgentiniëDenemarken21
ZachtsteFrankrijkMexico20
ZachtsteEngelandQatar41
ZachtsteDuitslandKroatië21
ZachtsteBraziliëPortugal32
ZachtsteBelgiëSpanje12
ZachtsteZuid-KoreaServië21
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartDuitslandBrazilië12
ZkwartNederlandArgentinië32
ZkwartSpanjeZuid-Korea12
ZkwartEngelandFrankrijk31
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveNederlandBrazilië12
ZhalveEngelandZuid-Korea12
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZtroostNederlandEngeland21
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleBraziliëZuid-Korea01
Zuid-Korea
 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Nederland25 Qatar Senegal Ecuador25510
B Engeland25 Wales Verenigde Staten Iran25535
C Argentinië Mexico Polen Saudi-Arabië0535
D Frankrijk25 Denemarken Australië Tunesië2550585
E Duitsland Spanje Japan Costa Rica0585
F België Kroatië Marokko Canada2525610
G Brazilië25 Servië Kameroen25 Zwitserland50660
H Zuid-Korea Portugal Uruguay Ghana0660
VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Steven Bergwijn0660
Welk land scoort de meeste goals : Portugal0660
Welk land wordt WK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Wales0660
Welk land levert de topscorer van het WK : Duitsland0660
Welk land wint de Fair Play Trofee : Australië0660
Welk land levert de beste speler van het toernooi (Fifa bepaalt) : Canada0660
Welk land wint het WK : Frankrijk0660
Welk land wordt verliezend finalist : Argentinië0660
Hoeveel gele kaarten op het WK : 1220660
Hoeveel rode kaarten op het WK (inclusief 2x geel) : 80660
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het WK (exclusief penalties) : 1790660
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 220660