Home » Voorspellingen

Voorspellingen

Puntenoverzicht van :

BijnaamSupporter vanVoorspelde winnaar
Flierp Portugal Duitsland
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
Ronde 1
ApouleEngelandOostenrijk10105050
ApouleNoorwegenNoord-Ierland0241050
BpouleSpanjeFinland21412575
BpouleDuitslandDenemarken214025100
CpoulePortugalZwitserland30220100
CpouleNederlandZweden12110100
DpouleBelgiëIJsland21110100
DpouleFrankrijkItalië22510100
Ronde 2
ApouleOostenrijkNoord-Ierland102025125
ApouleEngelandNoorwegen108025150
BpouleDenemarkenFinland02100150
BpouleDuitslandSpanje202050200
CpouleZwedenZwitserland422125225
CpouleNederlandPortugal313260285
DpouleItaliëIJsland14110285
DpouleFrankrijkBelgië02210285
Ronde 3
ApouleOostenrijkNoorwegen401025310
ApouleNoord-IerlandEngeland120525335
BpouleDenemarkenSpanje120125360
BpouleFinlandDuitsland120325385
CpouleZwedenPortugal23500385
CpouleZwitserlandNederland131425410
DpouleItaliëBelgië11010410
DpouleIJslandFrankrijk21110410
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZkwartEngelandSpanje00210410
ZkwartDuitslandOostenrijk00200410
ZkwartNederlandIJsland00100410
ZkwartBelgiëPortugal00100410
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZhalveEngelandNederland00400410
ZhalveDuitslandBelgië00210410
PouleType Thuis UitVoorspellingUitslagPuntenTotaal
ZfinaleEngelandDuitsland01210410
 eerstetweedederdevierdeSubtotaalTotaal
A Engeland25 Oostenrijk25 Noord-Ierland Noorwegen50460
B Duitsland25 Spanje25 Finland Denemarken50510
C Nederland Zweden Portugal Zwitserland0510
D België IJsland Italië Frankrijk0510
VraagAntwoordPuntenTotaal
Wie wordt de topscorer van Nederland : Sari van Veenendaal0510
Welk land scoort de meeste goals : Denemarken0510
Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) : Duitsland0510
Welk land levert de topscorer van het EK : Engeland0510
Welk land wint de Fair Play Trofee : Denemarken0510
Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) : Finland0510
Welk land wint het EK : Zweden0510
Welk land wordt verliezend finalist : Zwitserland0510
Hoeveel gele kaarten op het EK : 20510
Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) : 60510
Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penalties) : 70510
In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) : 60510