vraag 1Wie wordt de topscorer van Nederland :
vraag 2Welk land scoort de meeste goals :
vraag 3Welk land wordt EK-loser (minste punten, slechtste doelsaldo) :
vraag 4Welk land levert de topscorer van het EK :
vraag 5Welk land wint de Fair Play Trofee :
vraag 6Welk land levert de beste speler van het toernooi (UEFA bepaalt) :
vraag 7Welk land wint het EK :
vraag 8Welk land wordt verliezend finalist :
vraag 9Hoeveel gele kaarten op het EK :
vraag 10Hoeveel rode kaarten op het EK (inclusief 2x geel) :
vraag 11Hoeveel doelpunten vallen er totaal op het EK (exclusief penaltyseries)
vraag 12In welke minuut van de finale valt de eerste goal (kies 0 voor geen doelpunten) :
GRDM
V:1V:2V:3V:4V:5V:6V:7V:8V:9V:10V:11V:12
#1Cody Gakpo142613917
Ambu112Memphis Depay154614226
Andrew-UwZorgOnlineMemphis Depay15577625
ArjanVCody Gakpo195611022
Ballieman N.Memphis Depay1601015536
Ballieman O.Xavi Simons13441657
BuzzzMemphis Depay147612418
BastiaanBrian Brobbey175715024
BraithwaiteGOATBrian Brobbey149515331
DjennyMemphis Depay15757228
EbertWout Weghorst22381632
EstherCody Gakpo23612640
FlierpBrian Brobbey176512222
AAWKMemphis Depay75515334
McGregorMemphis Depay100109033
HoeBakIkEenEiMemphis Depay11019685
InekeJeremie Frimpong2301017020
JamirochinMemphis Depay152610224
john rostMemphis Depay172913319
De ApothekerMemphis Depay204612873
KayleighMemphis Depay1431539611
LatschStefan de Vrij162413228
Lize SnaterseJeremie Frimpong151613336
LoodgieterMemphis Depay971426914
MichelScheidtMemphis Depay162715034
MiepStefan de Vrij55815125
NLsorajochSteven Bergwijn36612334
NytramJeremie Frimpong48615031
OatlyVirgil van Dijk2195810
Queen Oranje 🧡🏆⚽🇳🇱Memphis Depay8817510
PamelaMemphis Depay161613329
PaulusMemphis Depay539883
RiriDenzel Dumfries45185635
RikkertSnaterseMemphis Depay145613844
RipelfMatthijs de Ligt200920923
RoelandJeremie Frimpong154914823
ROGGBIV.nlCody Gakpo156712424
SmoochXavi Simons4556515
SnoekBrian Brobbey199725821
TB-aka-EKkieDonyell Malen150812523
Teppie🤑Denzel Dumfries7739922
ThaDobbelMark Flekken937318274
ThaSpy112Memphis Depay2082614424
Schildersbedrijf GorissenMemphis Depay25520015
TimoBrian Brobbey167514076
TomstradamusMemphis Depay155712624
TuurBrian Brobbey155517916
VoetbalomaDaley Blind1731917842
WiegerMemphis Depay1501017512